Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Praha a okolí 2021. ☀️ Online nabídka tuzemských pobytů 2021 levně. Dovolená Praha a okolí 2021.

RajUbytovani.cz    >    
Praha a okolí    >    

Ubytování Praha a okolí 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Praha a okolí 2021

Comfort Hotel Prague City East
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Prague City East, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. leden až pondělí 4. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6440,- Kč.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. leden až úterý 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 815,- Kč.
 
Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. leden až středa 6. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10740,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Tobogány
  • Fitness
 
Hotel Downtown
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování Hotel Downtown, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. leden až sobota 9. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8680,- Kč.
 
Hotel Embassy Prague
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování Hotel Embassy Prague, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. leden až sobota 9. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17780,- Kč.
 
Kampa - Stará Zbrojnice - Praha 1
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kampa - Stará Zbrojnice - Praha 1, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. leden až sobota 9. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4690,- Kč.
 
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 3. leden až sobota 9. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8850,- Kč.
 
Hotel Hoffmeister&Spa: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Hoffmeister&Spa: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 3. leden až sobota 9. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5880,- Kč.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 3. leden až úterý 5. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 905,- Kč.
 
Carol - Praha 9 - Libeň
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Carol - Praha 9 - Libeň, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 4. leden až pátek 8. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3150,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2204 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Praha a okolí podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal