Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Praha a okolí 2022. ☀️ Online nabídka tuzemských pobytů 2022 levně. Dovolená Praha a okolí 2022.

Ráj ubytování    >    
Praha a okolí    >    

Ubytování Praha a okolí 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Praha a okolí 2022

Hodkovičky
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hodkovičky, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. leden až sobota 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 276 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3558,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Wifi zdarma.
 
V Podhoří
Dovolená Česká republika v zimě 2022 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování V Podhoří, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. únor až sobota 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 318 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4217,- Kč.
 
Hodkovičky
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hodkovičky, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. březen až sobota 26. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 339 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3558,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Wifi zdarma.
 
Nerudova
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Praha a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Nerudova, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. březen až sobota 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 346 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3179,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Hawaii Style
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hawaii Style, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. duben až sobota 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 374 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3532,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Lednička, Dětské hřiště, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Nerudova
Dovolená Česká republika v létě 2022 v lokalitě Praha a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Nerudova, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. červen až sobota 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 423 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3491,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Hawaii Style
Dovolená Česká republika v létě 2022 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hawaii Style, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 25. červen až sobota 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 437 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3532,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Lednička, Dětské hřiště, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Hodkovičky
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hodkovičky, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. srpen až sobota 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 493 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3735,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Wifi zdarma.
 
Nerudova
Dovolená Česká republika na podzim 2022 v lokalitě Praha a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Nerudova, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. září až sobota 10. září, s dopravou vlastní - například autem, za 507 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3491,- CZK.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Nerudova
Dovolená Česká republika na podzim 2022 v lokalitě Praha a okolí v 2hvězdičkovém ubytování Nerudova, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. září až sobota 24. září, s dopravou vlastní - například autem, za 521 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3491,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 

Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Praha a okolí podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia