Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Největší výběr dovolené v celé ČR - přes 3000 nabídek ubytování. ☀️ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování v ČR

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v ČR - dovolená 2020

Hotel Čertův Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v hvězdičkovém ubytování Hotel Čertův Mlýn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4380,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Tenis
 
Chata Police Nad Metují
Dovolená Česká republika 2020 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Chata Police Nad Metují, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 1400,- Kč.
 
Wellness Hotel Harmonie
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Harmonie, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1280,- Kč.
 
Tbg169
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Tbg169, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2137,- Kč.
 
Penzion Rampušák
Dovolená Česká republika 2020 - Orlické hory v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Rampušák, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4080,- Kč.
 
Lázeňský Dům Beethoven
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Beethoven, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory v aktuální ceně 15230,- Kč.
 
Jáchymov - Hotel Astoria
Dovolená Česká republika 2020 - Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Hotel Astoria, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, cyklistic levně v aktuální ceně 11060,- Kč.
 
Imperial Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imperial Hotel Ostrava, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4500,- Kč.
 
Chata Probulov - Doly
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Chata Probulov - Doly, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1400,- Kč.
 
Chalupa Žďárky
Dovolená Česká republika 2020 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Chalupa Žďárky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1435,- Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 3606 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal