Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Největší výběr dovolené v celé ČR - přes 3000 nabídek ubytování. ☀️ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování v ČR

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v ČR - dovolená 2020

Hotel Kamzík
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Kamzík, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4780,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Volejbal
 
Hotel Harmonie 1
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Harmonie 1, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2540,- Kč.
 
Hotel Bezděz
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bezděz, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 1900,- Kč.
 
Penzion Tereza
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Tereza, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až středa 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4600,- Kč.
 
Hotel U Přehrady
Dovolená Česká republika 2020 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Hotel U Přehrady, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 980,- Kč.
 
Hotel Stoh
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stoh, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až pondělí 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3600,- Kč.
 
Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až pondělí 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3900,- Kč.
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Odra
Dovolená Česká republika 2020 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Odra, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 3490,- Kč.
 
Hotel Merkur
Dovolená Česká republika 2020 - Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Merkur, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2040,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až neděle 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 3371,- Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 3606 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal