Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů po ČR a dovolená Česká republika 2021 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy po ČR s ubytováním. Pobyty Česká republika 2021.

Ráj ubytování    >    

Česká republika 2021 - Pobyty Česká republika 2021

Vyhledávání zájezdů

Česká republika podle termínu

Luhačovice - Lázeňský Komplex Miramare
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Morava, v místě Luhačovice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Luhačovice - Lázeňský Komplex Miramare, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 16650,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Golf, Klidná lokalita, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.
 
Liblice - Hotel Zámek
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Liblice - Hotel Zámek, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 7000,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Půjčovna kol, Wifi zdarma.
 
Lázeňský Hotel Pawlik
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy, v místě Františkovy Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Pawlik, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 31070,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.
 
Lázeňský Hotel Pawlik
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy, v místě Františkovy Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Pawlik, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 19120,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.
 
Lázeňský Hotel Pawlik
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy, v místě Františkovy Lázně v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Pawlik, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 28100,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.
 
Lázeňský Dům Beethoven
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy, v místě Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Beethoven, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 15230,- Kč.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Lednička, Klidná lokalita, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.
 
Lázeňský Dům Beethoven
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy, v místě Teplice v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Beethoven, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 10500,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Lednička, Klidná lokalita, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.
 
Jičín - Hotel Restart
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Český Ráj, v místě Jičín v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jičín - Hotel Restart, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 2535,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Dětský koutek, Fitness, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.
 
Imperial Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imperial Hotel Ostrava, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3000,- CZK.
 
Chateau Hotel Zbiroh: Rekreační Pobyt Se Snídaní -
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chateau Hotel Zbiroh: Rekreační Pobyt Se Snídaní -, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7200,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Lednička, Domácí zvířata povolena.
 

Zobrazeno 61-70 z 40033 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia