Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Největší výběr dovolené v celé ČR - přes 3000 nabídek ubytování. ✅ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování v ČR

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v ČR - dovolená 2019

Hotel Bellevue
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Bellevue, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 28. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2960,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Dětský bazén
 • Domácí zvířata povolena
 
Dětenice - Hotel Rustikal
Dovolená Česká republika 2019 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Hotel Rustikal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 28. říjen až čtvrtek 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 1823,- Kč.
 
Penzion U Koupaliště
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion U Koupaliště, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 29. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 2330,- Kč.
 
Zámecký Penzion Rotunda
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Zámecký Penzion Rotunda, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 29. říjen až pátek 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2150,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Wellness Hotel Panorama
Dovolená Česká republika 2019 - Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Panorama, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 29. říjen až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4680,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Penzion V Gruntě
Dovolená Česká republika 2019 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Penzion V Gruntě, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 29. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2190,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Nad Jezerem - Kovářov
Dovolená Česká republika 2019 - Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Nad Jezerem - Kovářov, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 29. říjen až čtvrtek 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1650,- Kč.
 
Lázeňský Dům Praha
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Praha, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 29. říjen až čtvrtek 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4040,- Kč.
 
Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Moravan, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 29. říjen až úterý 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10130,- Kč.
 
Chalupa U Bětušky - Benecko
Dovolená Česká republika 2019 - Krkonoše v hvězdičkovém ubytování Chalupa U Bětušky - Benecko, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 29. říjen až úterý 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1150,- Kč.
 

Zobrazeno 61-70 z 3151 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal