Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Největší výběr dovolené v celé ČR - přes 3000 nabídek ubytování. ☀️ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování v ČR

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v ČR - dovolená 2020

Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika 2020 - Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11150,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Tobogány
  • Fitness
 
Frymburk - Frymburk
Dovolená Česká republika 2020 - Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Frymburk - Frymburk, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3630,- Kč.
 
Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 8. duben až úterý 14. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5640,- Kč.
 
Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 8. duben až neděle 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3760,- Kč.
 
Jáchymov - Hotel Astoria
Dovolená Česká republika 2020 - Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Hotel Astoria, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 8. duben až neděle 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, cyklistic levně v aktuální ceně 5320,- Kč.
 
Hotel Jef
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Jef, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 8. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně v aktuální ceně 1890,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Bar
  • Půjčovna kol
 
Hotel Bauer
Dovolená Česká republika 2020 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bauer, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 8. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně v aktuální ceně 1860,- Kč.
 
Hotel Alf
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alf, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu středa 8. duben až čtvrtek 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6000,- Kč.
 
Dětenice - Středověký Hotel
Dovolená Česká republika 2020 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Středověký Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 8. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 2760,- Kč.
 
Comfort Hotel Olomouc Centre
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Olomouc Centre, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 8. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1820,- Kč.
 

Zobrazeno 71-80 z 3606 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal