Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů po ČR a dovolená Česká republika 2021 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy po ČR s ubytováním. Česká republika levně 2021.

Ráj ubytování    >    

Česká republika 2021 - Česká republika levně 2021

Vyhledávání zájezdů

Česká republika podle termínu

Chateau Hostačov
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Vysočina v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chateau Hostačov, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až pondělí 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3780,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Dětský koutek, Tenis, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.
 
Chata Jizerské Hory
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jizerské hory, v místě Josefův Důl v ?hvězdičkovém ubytování Chata Jizerské Hory, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9730,- Kč.
 
Chata Jizerské Hory
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jizerské hory, v místě Josefův Důl v ?hvězdičkovém ubytování Chata Jizerské Hory, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6950,- CZK.
 
Chata Chřibská
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy v ?hvězdičkovém ubytování Chata Chřibská, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 760,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Domácí zvířata povolena, Kuchyňský kout.
 
Hotel Zlatá Hvězda
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Třeboň v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zlatá Hvězda, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8690,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Minibar, Bar, Fitness, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Hotel Vz Ovčárna Pod Pradědem
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jeseníky, v místě Malá Morávka v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Vz Ovčárna Pod Pradědem, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2360,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Lednička, Klidná lokalita, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Půjčovna lyží.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 16 km, vzdálenost od sjezdovky: 100 m.
 
Hotel U Kapličky
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Písek v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kapličky, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8295,- CZK.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Dětské hřiště, Tenis, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna.
 
Hotel U Kapličky
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Písek v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kapličky, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6300,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Dětské hřiště, Tenis, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna.
 
Hotel U Kapličky
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Písek v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kapličky, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7110,- CZK.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Dětské hřiště, Tenis, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna.
 
Hotel U Beránka
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Východní Čechy, v místě Náchod v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Beránka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 6615,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.
 

Zobrazeno 71-80 z 40033 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia