Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Největší výběr dovolené v celé ČR - přes 3000 nabídek ubytování. ☀️ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování v ČR

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v ČR - dovolená 2020

Penzion Splněný sen
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Splněný sen, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 820,- Kč.
 
Penzion Gloria
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Gloria, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. duben až pondělí 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Hotel Tři růže
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Tři růže, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. duben až neděle 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3510,- Kč.
 
Hotel Skála
Dovolená Česká republika 2020 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skála, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. duben až čtvrtek 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 4410,- Kč.
 
Hotel Pošta
Dovolená Česká republika 2020 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pošta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. duben až čtvrtek 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně v aktuální ceně 5180,- Kč.
 
Hotel Galerie
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Galerie, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1850,- Kč.
 
Hotel Alexandria
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Hotel Alexandria, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. duben až čtvrtek 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 15470,- Kč.
 
Apartmány Kačenka
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kačenka, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. duben až pondělí 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1180,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Klidná lokalita
  • Domácí zvířata povolena
 
Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Panorama: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 10. duben až úterý 14. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3760,- Kč.
 
Penzion Tereza
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Tereza, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pátek 10. duben až sobota 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4600,- Kč.
 

Zobrazeno 81-90 z 3606 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal