Chaty a chalupy|Last Minute|Dovolená

Ubytování v Česku 2023    >    

Česká republika All Inclusive srpen 2023

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Česku v srpnu 2023. All Inclusive zájezdy v ČR v srpnu 2023 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

All Inclusive zájezdy v ČR v srpnu 2023

Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2023 v letovisku Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Galant, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 8. srpen až neděle 13. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 183 dní za aktuální cenu 7125,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Česku. Na základě 33 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Galant 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Česká republika All Inclusive srpen 2023
Galant
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 125 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (33 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Butterfly od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 18. srpna do úterý 22. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 193 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Česku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 8440,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Butterfly je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
All Inclusive zájezdy v ČR v srpnu 2023
Butterfly
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 8 440 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (6 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2023 v letovisku Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Butterfly, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 20. srpen až středa 23. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 195 dní za aktuální cenu 6330,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Česku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Butterfly 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Česká republika All Inclusive srpen 2023 - Butterfly
Butterfly
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 6 330 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (6 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Butterfly od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 26. srpna do úterý 29. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 201 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Česku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu v ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 6390,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Butterfly je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
Česká republika All Inclusive srpen 2023 - Butterfly
Butterfly
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 6 390 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (6 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2023 v letovisku Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Butterfly, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 31. srpen až úterý 5. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 206 dní za aktuální cenu 10650,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování v ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Česku. Na základě 6 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Butterfly 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Česká republika All Inclusive srpen 2023 - Butterfly
Butterfly
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 10 650 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (6 hodnocení)

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Dovolenou Česká republika 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Česku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy v ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z v ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Česku vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Česku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Česku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Albánie All Inclusive srpen, Bali All Inclusive srpen, Bulharsko All Inclusive srpen nebo například dovolenou Černá Hora All Inclusive srpen? Další možností je třeba Česká republika All Inclusive srpen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Česku může být třeba doprava. Na dovolenou v ČR 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Česku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Česku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Česku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.