Chaty a chalupy|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Česká republika All Inclusive září 2022

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v ČR v září 2022. All Inclusive zájezdy po ČR v září 2022 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

All Inclusive zájezdy po ČR v září 2022

Dovolená Česká republika na podzim 2022 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Vladimír, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 10. září až sobota 17. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 27 dní za aktuální cenu 7990,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 50 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vladimír 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Česká republika All Inclusive září 2022
Vladimír
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 990 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (50 hodnocení)
Dovolená v ČR na podzim 2022 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Butterfly od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 20. září do úterý 27. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 37 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 15260,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Butterfly je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).
All Inclusive zájezdy po ČR v září 2022
Butterfly
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 15 260 Kč

Detail

4/5 Skvělé (4 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2022 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Vladimír, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 22. září až čtvrtek 29. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 39 dní za aktuální cenu 7990,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 50 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Vladimír 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Česká republika All Inclusive září 2022 - Vladimír
Vladimír
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 990 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (50 hodnocení)

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Dovolenou Česká republika 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Česká republika All Inclusive září, Dominikánská republika All Inclusive září, Egypt All Inclusive září nebo například dovolenou Francie All Inclusive září? Další možností je třeba Guadeloupe All Inclusive září.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava. Na dovolenou po ČR 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal