Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

All Inclusive dovolená v lokalitě Západní Čechy 2019/2020 ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Soft, Light a Ultra All-Inclusive Last Minute ubytování v luxusních hotelech a apartmánech.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy All Inclusive

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive dovolená Západní Čechy

Lázeňské Sanatorium Dr. Peták
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňské Sanatorium Dr. Peták, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 1. srpen až sobota 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3190,- Kč.
 
Lázeňské Sanatorium Dr. Peták
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňské Sanatorium Dr. Peták, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pátek 2. srpen až pátek 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 25420,- Kč.
 
Lázeňské Sanatorium Dr. Peták
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňské Sanatorium Dr. Peták, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 5. listopad až čtvrtek 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2960,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal