Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Levná dovolená v lokalitě Západní Čechy autobusem 2020 / 2021 levně. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Last Minute ubytování Západní Čechy luxusním autokarem.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy autobusem

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Západní Čechy autobusem podle odjezdu

Cheb, hrad Seeberg a Františkovy Lázně
Dovolená Západní Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Cheb, hrad Seeberg a Františkovy Lázně s délkou 1 dní, v termínu 13. červen 2020 až 13. červen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 820 Kč.
 
Karlovy Vary, Mariánské lázně, hrad Loket a další
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary, Mariánské lázně, hrad Loket a další , s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 18. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy poznávací levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 599,- Kč.
 
Karlovy Vary, Loket a Bečov nad Teplou
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary, Loket a Bečov nad Teplou, s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. červenec až čtvrtek 23. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, poznávací levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 379,- Kč.
 
Plzeňský Prazdroj s ochutnávkou piva a prohlídkou
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Plzeňský Prazdroj s ochutnávkou piva a prohlídkou , s délkou 1 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 81 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 799,- Kč.
 
Zámek Zbiroh a Plzeň
Dovolená Západní Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Zámek Zbiroh a Plzeň s délkou 1 dní, v termínu 12. prosinec 2020 až 12. prosinec 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd autobusovou dopravou v ceně 570 Kč.
 
2-Dňový Zájazd Do Prahy
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování 2-Dňový Zájazd Do Prahy, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až neděle 21. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 291 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 1540,- Kč.
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal