Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Beskydy - největší výběr dovolené 2019/2020. ✅ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Beskydy - Beskydy 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Beskydy - Ubytování podle termínu

Apartmány Na Faře
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Na Faře, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až úterý 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2920,- Kč.
 
Lázně Teplice Nad Bečvou Praha
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Lázně Teplice Nad Bečvou Praha, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 30. červen až středa 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5100,- Kč.
 
Horský Hotel Excelsior
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Excelsior, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 3. červenec až pátek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3375,- Kč.
 
Hotel U Přehrady Resort
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Hotel U Přehrady Resort, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 3. červenec až sobota 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2150,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Tenis
  • Volejbal
  • Golf
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 
Rehabilitační Sanatorium - Lázně Darkov
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Rehabilitační Sanatorium - Lázně Darkov, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 3. červenec až pátek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4040,- Kč.
 
Historické Lázně Darkov
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 2.5hvězdičkovém ubytování Historické Lázně Darkov, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červenec až středa 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9900,- Kč.
 
Lázně Teplice Nad Bečvou Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Lázně Teplice Nad Bečvou Moravan, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 6. červenec až úterý 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5285,- Kč.
 
Trojanovice - Hotel U Lip
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Trojanovice - Hotel U Lip, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 6. červenec až sobota 13. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, golfové, trekkingov levně v aktuální ceně 6090,- Kč.
 
Wellness Hotel Horal
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Horal, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 6. červenec až sobota 13. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15330,- Kč.
 
Horský Hotel Čeladenka
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Čeladenka, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červenec až pátek 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 169 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Beskydy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal