Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Beskydy. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Beskydy - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Beskydy podle termínu

Apartmány Na Faře: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Na Faře: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až středa 15. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2100,- Kč.
 
Apartmány Na Faře: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Na Faře: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3500,- Kč.
 
Beskydský Hotel Relax
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Beskydský Hotel Relax, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 5700,- Kč.
 
Golf Apartments Čeladná
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Golf Apartments Čeladná, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až středa 15. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 2060,- Kč.
 
Horní Lomná - Horský Hotel Excelsior
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v hvězdičkovém ubytování Horní Lomná - Horský Hotel Excelsior, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně, v aktuální ceně 6345,- Kč.
 
Horský Hotel Čeladenka
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Čeladenka, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7300,- Kč.
 
Hotel Bauer
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bauer, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až středa 15. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2490,- Kč.
 
Hotel Duo*** - Kouzelné Letní Prázdniny
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Duo*** - Kouzelné Letní Prázdniny, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 12510,- Kč.
 
Hotel Eroplán
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Eroplán, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 6230,- Kč.
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až čtvrtek 16. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10520,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2683 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Beskydy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal