Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Beskydy. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Beskydy - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Beskydy podle termínu

Hotel Bauer
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bauer, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 5810,- Kč.
 
Hotel Bauer
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bauer, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 6640,- Kč.
 
Hotel Bauer
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bauer, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 1860,- Kč.
 
Hotel Tee House Čeladná
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Tee House Čeladná, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 3500,- Kč.
 
Beskydský Hotel Relax
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Beskydský Hotel Relax, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 6650,- Kč.
 
Hotel Bauer
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bauer, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 6640,- Kč.
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 11830,- Kč.
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 14460,- Kč.
 
Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 16320,- Kč.
 
Výhledy Stolová
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Výhledy Stolová, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 7470,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2352 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Beskydy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal