Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Beskydy. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Beskydy - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Beskydy podle termínu

Apartmány Na Faře: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Na Faře: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4900,- Kč.
 
Golf Apartments Čeladná
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Golf Apartments Čeladná, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 1460,- Kč.
 
Golf Čeladná/ Prosper Resort
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Golf Čeladná/ Prosper Resort, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, golfové levně, v aktuální ceně 3600,- Kč.
 
Horský Hotel Čeladenka
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Čeladenka, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až úterý 29. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 6200,- Kč.
 
Horský Hotel Čeladenka
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Čeladenka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 870,- Kč.
 
Hotel Eroplán
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Eroplán, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 1780,- Kč.
 
Hotel Eroplán
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Eroplán, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 6230,- Kč.
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až úterý 29. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10520,- Kč.
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až středa 30. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12710,- Kč.
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až čtvrtek 1. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 14900,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1776 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Beskydy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal