Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Beskydy - největší výběr dovolené 2019/2020. ✅ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Beskydy - Beskydy 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Beskydy - Ubytování podle termínu

Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Moravan, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. srpen až pondělí 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7130,- Kč.
 
Trojanovice - Hotel U Lip
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Trojanovice - Hotel U Lip, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. srpen až pondělí 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, golfové, trekkingov levně v aktuální ceně 6090,- Kč.
 
Horský Hotel Excelsior
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Excelsior, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 20. srpen až čtvrtek 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou dle programu, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3115,- Kč.
 
Trojanovice - Hotel U Lip
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Trojanovice - Hotel U Lip, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 20. srpen až úterý 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, golfové, trekkingov levně v aktuální ceně 4620,- Kč.
 
Hotel Horal
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 21. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9600,- Kč.
 
Horní Lomná - Horský Hotel Excelsior
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Horní Lomná - Horský Hotel Excelsior, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až sobota 24. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3115,- Kč.
 
Hotel Horal
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až úterý 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 12040,- Kč.
 
Spa Hotel Lanterna
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Lanterna, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až sobota 24. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4800,- Kč.
 
Trojanovice - Hotel U Lip
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Trojanovice - Hotel U Lip, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až čtvrtek 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, golfové, trekkingov levně v aktuální ceně 5250,- Kč.
 
Lázně Teplice Nad Bečvou Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Lázně Teplice Nad Bečvou Moravan, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3580,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 172 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Beskydy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal