Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Beskydy - největší výběr dovolené 2018 - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Beskydy

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Beskydy - Beskydy 2018

Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2018 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Moravan, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 24. červenec až pátek 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5130,- Kč.
 
Trojanovice - Hotel U Lip
Dovolená Česká republika 2018 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Trojanovice - Hotel U Lip, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 24. červenec až úterý 31. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, golfové, trekkingov levně v aktuální ceně 5390,- Kč.
 
Horský Hotel Čeladenka - Pobyt Pro Dva S Pure Fiji
Dovolená Česká republika 2018 - Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Čeladenka - Pobyt Pro Dva S Pure Fiji, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 25. červenec až pátek 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3995,- Kč.
 
U Lip
Dovolená Česká republika 2018 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování U Lip, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 26. červenec až neděle 29. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1671,- Kč.
 
Lázně Teplice Nad Bečvou Praha
Dovolená Česká republika 2018 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Lázně Teplice Nad Bečvou Praha, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 27. červenec až pondělí 30. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3775,- Kč.
 
Morávka - Hotel U Přehrady
Dovolená Česká republika 2018 - Beskydy v 2.5hvězdičkovém ubytování Morávka - Hotel U Přehrady, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 27. červenec až neděle 29. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 800,- Kč.
 
Hotel Horal
Dovolená Česká republika 2018 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 31. červenec až sobota 4. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9600,- Kč.
 
Morávka - Hotel U Přehrady
Dovolená Beskydy levně, v 2hvězdičkovém ubytování - Morávka - Hotel U Přehrady s délkou 3 dní, v termínu 31. červenec 2018 až 2. srpen 2018 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 800 Kč.
 
Rožnov P. Radhoštěm - Wellness Hotel Energetic
Dovolená Česká republika 2018 - Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rožnov P. Radhoštěm - Wellness Hotel Energetic, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. srpen až středa 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Hotel Mesit
Dovolená Česká republika 2018 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Mesit, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. srpen až neděle 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3836,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 164 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Beskydy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal