Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Wellness Hotel Horal s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Wellness Hotel Horal - volné termíny v lokalitě Beskydy. Dovolená a Last Minute pobyty v lokalitě Beskydy 2020.

RajUbytovani.cz    >    
Beskydy    >    

Wellness Hotel Horal - Dovolená Beskydy

Vyhledávání zájezdů

Wellness Hotel Horal - Ubytování Beskydy

Wellness Hotel Horal
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Horal, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. červen až neděle 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 4470,- Kč.
 
Wellness Hotel Horal
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Horal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 13. červenec až středa 15. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2980,- Kč.
 
Wellness Hotel Horal
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Horal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. září až sobota 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2980,- Kč.
 
Wellness Hotel Horal
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Horal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. říjen až čtvrtek 22. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 143 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2980,- Kč.
 
Wellness Hotel Horal
Dovolená Beskydy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Wellness Hotel Horal s délkou 3 dní, v termínu 16. listopad 2020 až 18. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3980 Kč.
 
Wellness Hotel Horal
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Horal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 173 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2980,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Beskydy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal