Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s ubytováním v březnu levně. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci březen za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika březen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v březnu - Česká republika

Hotel Ski
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Vysočina v hvězdičkovém ubytování Hotel Ski, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 8390,- Kč.
 
Wellness Hotel Horal
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Horal, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 8940,- Kč.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 12640,- Kč.
 
Wellness Hotel Svornost*** - Zima 2020/21
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Svornost*** - Zima 2020/21, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 5800,- Kč.
 
Port: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 8643,- Kč.
 
Orea Resort Sklář
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Resort Sklář, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 13932,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Wellness Hotel Svornost*** - Zima 2020/21
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Svornost*** - Zima 2020/21, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 13860,- Kč.
 
Hotel Aquapark Špindlerův Mlýn
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapark Špindlerův Mlýn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 5160,- Kč.
 
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 12120,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 16060,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4793 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal