Chaty a chalupy|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Ubytování v ČR v březnu 2023

Dovolená v ČR s ubytováním v březnu 2023 levně. Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci březen za nejvýhodnější ceny online.

Ubytování v ČR v březnu 2023

Základní informace

Dovolená Česká republika na jaře 2023 v lokalitě Střední Morava, Olomouc v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Olomouc, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. březen až čtvrtek 9. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 283 dní za aktuální cenu 7840,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy, s výlety levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.


Lyžování

lyžařský areál Ski Hlubočky - 14 km od hotelu.

Koupání

koupaliště Olomouc 4 km, Aquapark Olomouc 5 km, přírodní koupaliště Poděbrady 7 km.

Vybavení

restaurace, lobby bar, wellness centrum (whirlpool, finská a parní sauna, pivní lázně), úschovna zavazadel. Parkování v hotelové garáži za poplatek.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 1 noc. Možný pobyt se psy za poplatek 250 Kč/ noc. Parkování v hotelové garáži za poplatek 150 Kč/noc. Poplatek místnímu úřadu 21 Kč/os/den se hradí na místě.

Slevy:


- Sleva Klub cestovatelů a stálí zákazníci
- 5,00% Sleva pro novomanžele
- 5,00% Sleva pro seniory
- Sleva za včasný nákup

Ubytování v ČR v březnu 2023
Clarion Congress Olomouc
★★★★
 • Klimatizace
 • TV
 • Lednička
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Nonstop recepce
 • Internet zdarma
 • Kuchyňský kout
 
 • 7 840 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Byli jsme naprosto spokojeni.

Dovolená v ČR na jaře 2023 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Tři Růže od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. března do úterý 7. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 283 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 13502,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Tři Růže je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 18 cestovatelů).
Ubytování v ČR v březnu 2023
Tři Růže
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 13 502 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (18 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2023 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Bauer, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. březen až sobota 4. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 283 dní za aktuální cenu 4770,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 37 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Bauer 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Ubytování v ČR v březnu 2023 - Bauer
Bauer
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 770 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (37 hodnocení)
Dovolená v ČR na jaře 2023 v lokalitě Jeseníky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Vista od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. března do pondělí 6. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 283 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 14409,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Wellness Hotel Vista je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 20 cestovatelů).
Ubytování v ČR v březnu 2023 - Wellness Hotel Vista
Wellness Hotel VistaDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 409 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2023 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Bauer, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. březen až úterý 7. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 283 dní za aktuální cenu 9540,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 37 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Bauer 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Ubytování v ČR v březnu 2023 - Bauer
Bauer
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 540 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (37 hodnocení)
Dovolená v ČR na jaře 2023 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Bauer od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. března do středy 8. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 283 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 9170,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Bauer je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 37 cestovatelů).
Ubytování v ČR v březnu 2023 - Bauer
Bauer
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 170 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (37 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2023 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Tři Růže, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. březen až pátek 10. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 283 dní za aktuální cenu 20254,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, s výlety, vhodné pro seniory. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 18 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Tři Růže 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Ubytování v ČR v březnu 2023 - Tři Růže
Tři Růže
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 20 254 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (18 hodnocení)
Dovolená v ČR na jaře 2023 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Horal od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. března do pondělí 6. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 283 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 14950,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Horal je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 58 cestovatelů).
Ubytování v ČR v březnu 2023 - Horal
HoralDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 950 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (58 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2023 v lokalitě Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Babylon, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. březen až pondělí 6. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 283 dní za aktuální cenu 13925,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, eurovíkendy. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Na základě 243 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Babylon 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Ubytování v ČR v březnu 2023 - Babylon
Babylon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 13 925 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (243 hodnocení)

Základní informace

Dovolená v ČR na jaře 2023 v lokalitě Beskydy, Glamping Bahenec, v místě Glamping Bahenec v ?hvězdičkovém ubytování Glamping Bahenec od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. března do soboty 4. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 283 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, s výlety levně, v aktuální online ceně 7350,- Kč.


Glamping Bahenec
Glamping Bahenec
★★
 
 • 7 350 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 346 nalezených

Dovolenou Česká republika 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Spojené arabské emiráty březen, Srí Lanka březen, Španělsko březen nebo například dovolenou Thajsko březen? Další možností je třeba Tunisko březen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava. Na dovolenou po ČR 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal