Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s ubytováním v březnu levně. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci březen za nejvýhodnější ceny online.

Ráj ubytování    >    

Česká republika březen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v březnu - Česká republika

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Krkonoše, v místě Špindlerův Mlýn v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až neděle 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 321 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9008,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Tobogány, Klidná lokalita, Fitness, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2,5 km, vzdálenost od sjezdovky: 100 m.
 
Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Západní Čechy, v místě Karlovy Vary v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci: Energie 4 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. březen až sobota 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 323 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 2718,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Tenis, Golf, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.
 
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Krkonoše, v místě Špindlerův Mlýn v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. březen až středa 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 323 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 10091,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Tobogány, Klidná lokalita, Fitness, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2,5 km, vzdálenost od sjezdovky: 100 m.
 
Cosy Tiny House
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Písek v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cosy Tiny House, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 325 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11592,- Kč.

Vybavení hotelu: Lednička, Klidná lokalita, Kuchyňský kout.
 
Happy Hill
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Krkonoše, v místě Černý Důl v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Happy Hill, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 325 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2298,- CZK.

Vybavení hotelu: Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Tenis, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 1,5 km, vzdálenost od sjezdovky: 3 km.
 
Hofberg
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hofberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 325 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2491,- Kč.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Tenis, Klidná lokalita, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 
Hotel Zvíkov*** Přímo U Přehrady
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Zvíkovské Podhradí v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Zvíkov*** Přímo U Přehrady, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až neděle 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 325 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 540,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Tenis, Klidná lokalita, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 500 m.
 
Královský
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Královský, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 325 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4465,- Kč.
 
Lika (Ulj110)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Lika (Ulj110), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 325 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 973,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od sjezdovky: 10 km.
 
Podoli
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Podoli, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až sobota 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 325 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1763,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Půjčovna kol, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.
 

Zobrazeno 1-10 z 41 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia