Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Západní Čechy v březnu. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Západní Čechy v měsíci březen. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy březen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v březnu - Západní Čechy

Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 161 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10125,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Prusík
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Prusík, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 161 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 16670,- Kč.
 
Spa Hotel Malta
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Malta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 162 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7245,- Kč.
 
Hotel Savoy: Intenzivní Lymfotýden - 7 Nocí
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy: Intenzivní Lymfotýden - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13720,- Kč.
 
Sanatorium Kriváň
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Sanatorium Kriváň, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7800,- Kč.
  • Minibar
  • Domácí zvířata povolena
 
Westend
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Westend, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6750,- Kč.
 
Hotel Savoy: Intenzivní Lymfotýden - 7 Nocí
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy: Intenzivní Lymfotýden - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou dle programu. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13720,- Kč.
 
Chateau Monty Spa Resort
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chateau Monty Spa Resort, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9425,- Kč.
 
Spa & Kur Hotel Harvey
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa & Kur Hotel Harvey, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5100,- Kč.
 
Sport Villa Hofmann
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Sport Villa Hofmann, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 165 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2228,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 99 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal