Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Ubytování Broumovsko - Broumovsko 2021

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Broumovsko. Volné termíny ubytování: chaty a chalupy, apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a pobyty v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

Ubytování Broumovsko 2021 podle termínu

Chalupa Myšková - Teplice nad Metují
★★
 
  • 21 903 Kč

Detail

Dovolená Broumovsko Chalupa Myšková - Teplice nad Metují s délkou 7 dní, v termínu 24. červenec 2021 až 31. červenec 2021 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 21903 Kč.
Chalupa Ve Skalách - Teplice nad Metují
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 17 500 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Broumovsko Chalupa Ve Skalách - Teplice nad Metují s délkou 7 dní, v termínu 24. červenec 2021 až 31. červenec 2021 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 17500 Kč.
Skály
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 700 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Broumovsko v 3hvězdičkovém ubytování Skály, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 24. červenec až úterý 3. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 6700,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Skály je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Skály
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 380 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v resortu Broumovsko v 3hvězdičkovém ubytování Skály od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 24. července do pondělí 2. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 7380,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Skály
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 030 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Broumovsko v 3hvězdičkovém ubytování Skály, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 25. červenec až úterý 3. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 6030,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Skály je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Skály
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 360 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v resortu Broumovsko v 3hvězdičkovém ubytování Skály od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 28. července do čtvrtek 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 5360,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Skály
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 4 690 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Broumovsko v 3hvězdičkovém ubytování Skály, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. červenec až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 4690,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Skály je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Skály
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 020 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v resortu Broumovsko v 3hvězdičkovém ubytování Skály od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do úterý 10. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 9020,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Skály
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 740 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Broumovsko v 3hvězdičkovém ubytování Skály, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až pátek 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 5740,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Skály je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Chalupa Ve Skalách - Teplice nad Metují
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 17 500 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Broumovsko Chalupa Ve Skalách - Teplice nad Metují s délkou 7 dní, v termínu 31. červenec 2021 až 7. srpen 2021 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 17500 Kč.

Zobrazeno 1-10 z 243 nalezených

Dovolenou Broumovsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Egypt 2021, dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021/2022 nebo například dovolenou Itálie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Jordánsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle kvality: např Broumovsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Broumovsko nebo sekci dovolená s dětmi.