Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Broumovsko. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Broumovsko - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Broumovsko podle termínu

Apartmán Hronov
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Apartmán Hronov, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1750,- Kč.
 
Chatky Ostaš Police Nad Metují
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Chatky Ostaš Police Nad Metují, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 12. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5990,- Kč.
 
Apartmán Hronov
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Apartmán Hronov, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. srpen až sobota 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1750,- Kč.
 
Penzion Skály
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Broumovsko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Skály, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 18. srpen až neděle 23. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 3350,- Kč.
 
Penzion Skály
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Broumovsko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Skály, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 18. srpen až úterý 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4690,- Kč.
 
Penzion Skály
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Broumovsko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Skály, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. srpen až úterý 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4020,- Kč.
 
Penzion Skály
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Broumovsko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Skály, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 21. srpen až sobota 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5360,- Kč.
 
Adršpašsko-Teplické skály
Dovolená Broumovsko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Adršpašsko-Teplické skály s délkou 1 dní, v termínu 22. srpen 2020 až 22. srpen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, letní zájezd autobusovou dopravou v ceně 670 Kč.
 
Apartmán Hronov
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Apartmán Hronov, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. srpen až sobota 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1633,- Kč.
 
Penzion Skály
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Broumovsko v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Skály, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. srpen až sobota 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4690,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 269 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Broumovsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal