Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v červnu - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci červen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika červen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červnu - Česká republika

Apartmány Kačenka
Dovolená Česká republika 2018 - Jizerské hory v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kačenka, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až pátek 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1010,- Kč.
 
Hotel Léčebný Dům Moravan, Teplice Nad Bečvou
Dovolená Česká republika 2018 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Léčebný Dům Moravan, Teplice Nad Bečvou, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až čtvrtek 28. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3278,- Kč.
 
Hotel Pod Šikmou Věží
Dovolená Česká republika 2018 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pod Šikmou Věží, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až úterý 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Hotel Svornost
Dovolená Krkonoše levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Svornost s délkou 5 dní, v termínu 26. červen 2018 až 30. červen 2018 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1806 Kč.
 
Javor Adršpach
Dovolená Česká republika 2018 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Javor Adršpach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až úterý 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5748,- Kč.
 
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory
Dovolená Česká republika 2018 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až pondělí 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis v aktuální ceně 12490,- Kč.
 
Libenský
Dovolená Česká republika 2018 - Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Libenský, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až pondělí 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10550,- Kč.
 
Liblice - Hotel Zámek
Dovolená Česká republika 2018 - Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Liblice - Hotel Zámek, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až úterý 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 7665,- Kč.
 
Mariánská - Chata U Rybníka
Dovolená Česká republika 2018 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata U Rybníka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až úterý 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2880,- Kč.
 
Mlýnhotel 1
Dovolená Česká republika 2018 - Českomoravská Vrchovina v 3hvězdičkovém ubytování Mlýnhotel 1, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 26. červen až pátek 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2600,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 72 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal