Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s ubytováním v červnu levně. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci červen za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika červen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červnu - Česká republika

Resort Montanie: Rekreační Pobyt S Polopenzí 2 Noc
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Resort Montanie: Rekreační Pobyt S Polopenzí 2 Noc, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 2400,- Kč.
 
Hotel Golfi
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Golfi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 6755,- Kč.
 
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 9182,- Kč.
 
Lázeňský Dům Priessnitz: Relaxační Pobyt - 4 Noci
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Jeseníky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Priessnitz: Relaxační Pobyt - 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 10416,- Kč.
 
Apartmány Na Faře: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Na Faře: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2250,- Kč.
 
Aquapalace - Praha - Čestlice
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace - Praha - Čestlice, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12570,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Clarion Congress Hotel Olomouc
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Olomouc, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až středa 2. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Ostrava, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4720,- Kč.
 
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4900,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Comfort Hotel Olomouc Centre
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Olomouc Centre, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až středa 2. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 840,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3497 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal