Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v červnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci červen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika červen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červnu - Česká republika

Butterfly Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Butterfly Ensana Health Spa Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až středa 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5720,- Kč.
 
Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až čtvrtek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4480,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až středa 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2260,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7910,- Kč.
 
Hotel Panon
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Panon, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5210,- Kč.
 
Hotel Rozkoš
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Rozkoš, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až čtvrtek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1540,- Kč.
 
Penzion V Gruntě
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Penzion V Gruntě, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až sobota 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2950,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Sněženka - Hynčice Pod Sušinou
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Sněženka - Hynčice Pod Sušinou, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5040,- Kč.
 
Sport Hotel Bellevue K -180 - Harrachov
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Sport Hotel Bellevue K -180 - Harrachov, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pátek 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2890,- Kč.
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 
Stará Škola - Sloup U Moravského Krasu
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Stará Škola - Sloup U Moravského Krasu, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4690,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 248 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal