Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s ubytováním v červnu levně. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci červen za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika červen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červnu - Česká republika

Frankův Dvůr
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Frankův Dvůr, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 50 %, v aktuální ceně 4035,- Kč.
 
Hotel Zlatá Stoupa****
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zlatá Stoupa****, s délkou 30 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až středa 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 39 %, v aktuální ceně 825,- Kč.
 
Hotel Termal Mušov
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Jižní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Termal Mušov, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 3700,- Kč.
 
Orea Resort Horizont
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Resort Horizont, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 2946,- Kč.
 
Hotel Horizont
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Horizont, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 12312,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
  • Půjčovna lyží
 
Lázeňský Dům Bezruč: Komplexní Léčebný Pobyt - 6 N
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Bezruč: Komplexní Léčebný Pobyt - 6 N, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pondělí 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 13048,- Kč.
 
Orea Spa Hotel Cristal - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Spa Hotel Cristal - Mariánské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 14210,- Kč.
 
Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 15940,- Kč.
 
Antonie - Frýdlant V Čechách
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Beskydy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Antonie - Frýdlant V Čechách, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12740,- Kč.
 
Apartmán Skiland Ostružná
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Jeseníky v 2.5hvězdičkovém ubytování Apartmán Skiland Ostružná, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 95 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 4875,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 5228 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal