Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v červnu. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci červen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika červen

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červnu - Česká republika

Berchtold - Kunice - Vidovice
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Berchtold - Kunice - Vidovice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8470,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Ostrava, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až sobota 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5180,- Kč.
 
Depandance Srní
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Depandance Srní, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až středa 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2110,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Bauer
Dovolená Česká republika 2020 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bauer, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až středa 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně v aktuální ceně 1860,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až sobota 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4400,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až čtvrtek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3390,- Kč.
 
Hotel U Přehrady
Dovolená Česká republika 2020 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Hotel U Přehrady, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až čtvrtek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1470,- Kč.
 
Hotel Zimní Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Zimní Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až sobota 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné levně v aktuální ceně 7790,- Kč.
 
Chaty U Tobogánu
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Morava v 2hvězdičkovém ubytování Chaty U Tobogánu, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až úterý 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1520,- Kč.
 
Orea Wellness Hotel Horizont
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Wellness Hotel Horizont, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až středa 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3130,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Fitness
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 

Zobrazeno 1-10 z 424 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal