Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Jeseníky s ubytováním v červnu. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Jeseníky v měsíci červen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Jeseníky    >    

Jeseníky červen

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červnu - Jeseníky

Lomnický Šenk - Lomnice U Rýmařova
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 2hvězdičkovém ubytování Lomnický Šenk - Lomnice U Rýmařova, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3590,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Horský Hotel Moravice
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Moravice, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červen až neděle 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % v aktuální ceně 1350,- Kč.
 
Zlatá Opavice A Eliška - Holčovice
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Zlatá Opavice A Eliška - Holčovice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 4. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5110,- Kč.
 
Horský Hotel Brans
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v hvězdičkovém ubytování Horský Hotel Brans, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červen až neděle 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1220,- Kč.
 
Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4860,- Kč.
 
Hotel Praděd Thamm
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Praděd Thamm, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 6. červen až středa 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Hotel Praděd Thamm
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Praděd Thamm, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 6. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3750,- Kč.
 
Hotel Praděd Thamm
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Praděd Thamm, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 8. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 4750,- Kč.
 
Hotel Praděd Thamm
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Praděd Thamm, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 9. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 6660,- Kč.
 
Hotel Kamzík
Dovolená Jeseníky levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Kamzík s délkou 3 dní, v termínu 12. červen 2020 až 14. červen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2380 Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Půjčovna kol
 • Volejbal
 

Zobrazeno 1-10 z 21 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Jeseníky podle měsíce odjezdu

Jeseníky All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal