Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Praha a okolí v červnu. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Praha a okolí v měsíci červen. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    
Praha a okolí    >    

Praha a okolí červen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červnu - Praha a okolí

Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 9182,- Kč.
 
Aquapalace - Praha - Čestlice
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace - Praha - Čestlice, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12570,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Comfort Hotel Prague City East
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Prague City East, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až středa 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8480,- Kč.
 
Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10320,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Hotel Ramada Airport Prague
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Airport Prague, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3510,- Kč.
 
Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16320,- Kč.
 
Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12580,- Kč.
 
Praha 1 - Hotel Amarilis
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Praha 1 - Hotel Amarilis, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 178 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální ceně 18880,- Kč.
 
Berchtold - Kunice - Vidovice
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Berchtold - Kunice - Vidovice, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 179 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8470,- Kč.
 
Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až neděle 6. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 179 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7530,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 

Zobrazeno 1-10 z 203 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Praha a okolí podle měsíce odjezdu

Praha a okolí All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal