Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v červnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci červen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy červen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červnu - Západní Čechy

Olympia - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olympia - Mariánské Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 8. červen až pátek 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 261 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 10650,- Kč.
 
Paris - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Paris - Mariánské Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 12. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 265 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3920,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 13. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 266 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně v aktuální ceně 2995,- Kč.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 14. červen až úterý 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 267 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3800,- Kč.
 
Svoboda - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Svoboda - Mariánské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. červen až pondělí 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 275 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 16820,- Kč.
  • Minibar
  • Tenis
  • Golf
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal