Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v červnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci červen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy červen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červnu - Západní Čechy

Klatovy - Hotel Centrál
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Klatovy - Hotel Centrál, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 1. červen až pondělí 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2060,- Kč.
 
Hotel Riviera
Dovolená Západní Čechy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Riviera s délkou 3 dní, v termínu 2. červen 2019 až 4. červen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2000 Kč.
 
Orea Spa Bohemia
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Orea Spa Bohemia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. červen až pondělí 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 9380,- Kč.
 
Výhledy
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Výhledy, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 4. červen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 1600,- Kč.
 
Spa Hotel Hvězda
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Hvězda, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. červen až sobota 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7560,- Kč.
 
Grandhotel Pacifik
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Grandhotel Pacifik, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 7. červen až pondělí 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 6540,- Kč.
 
San Remo - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování San Remo - Mariánské Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 8. červen až úterý 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6120,- Kč.
 
Karlovy Vary - Hotel Lafonte
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Hotel Lafonte, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 9. červen až čtvrtek 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, cyklistické levně v aktuální ceně 5960,- Kč.
 
Pyramida - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pyramida - Františkovy Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 9. červen až neděle 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 12530,- Kč.
 
Orea Palace Zvon - Spa Pobyt
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Orea Palace Zvon - Spa Pobyt, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 10. červen až pondělí 17. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13121,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 15 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal