Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v červnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci červen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy červen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červnu - Západní Čechy

Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červen až pondělí 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 202 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9570,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Jitřenka
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Jitřenka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 8. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 209 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6500,- Kč.
 
Olympia - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olympia - Mariánské Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 8. červen až pátek 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 209 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10050,- Kč.
 
Belvedere - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Belvedere - Mariánské Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 11. červen až čtvrtek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 212 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11060,- Kč.
 
Praha - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Praha - Františkovy Lázně, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 12. červen až neděle 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4570,- Kč.
 
Svoboda - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Svoboda - Mariánské Lázně, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 12. červen až neděle 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5030,- Kč.
 • Minibar
 • Tenis
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Resort Stein - Skalka U Chebu
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Resort Stein - Skalka U Chebu, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 13. červen až úterý 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 214 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4690,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 
Orea Spa Hotel San Remo - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Spa Hotel San Remo - Mariánské Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 18. červen až neděle 21. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 20 % v aktuální ceně 6120,- Kč.
 
Jáchymov - Radium Palace
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Radium Palace, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 18. červen až pondělí 29. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis v aktuální ceně 25190,- Kč.
 
Loket - Hotely Císař Ferdinand, St. Florian, U Bíl
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Loket - Hotely Císař Ferdinand, St. Florian, U Bíl, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 23. červen až úterý 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 224 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4375,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal