Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Západní Čechy v červnu. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Západní Čechy v měsíci červen. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy červen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červnu - Západní Čechy

Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 29. červen až úterý 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za -87 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 18000,- Kč.
 
Zbiroh - Chateau Hotel Zbiroh
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zbiroh - Chateau Hotel Zbiroh, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 29. červen až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za -87 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 18000,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick, v aktuální ceně 12950,- Kč.
 
Hotel Savoy: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 14210,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až středa 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick, v aktuální ceně 12950,- Kč.
 
Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až čtvrtek 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13293,- Kč.
 
Rekreační apartmán Lanovka (CZ3625.200.1)
Dovolená Západní Čechy levně, v 2hvězdičkovém ubytování - Rekreační apartmán Lanovka (CZ3625.200.1) s délkou 4 dní, v termínu 3. červen 2021 až 6. červen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1887 Kč.
 
Spa Hotel Děvín
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Děvín, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 252 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3840,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až pátek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo, v aktuální ceně 27160,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika v létě 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až neděle 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo, v aktuální ceně 21510,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 75 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal