Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v červnu - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci červen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy červen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červnu - Západní Čechy

Spa Resort Imperial
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Resort Imperial, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 8. červen až sobota 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 291 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 26460,- Kč.
 
Grandhotel Pacifik - Minirelax
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grandhotel Pacifik - Minirelax, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 9. červen až úterý 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 292 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6060,- Kč.
 
Svoboda - Minikúra
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Svoboda - Minikúra, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. červen až pondělí 17. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 296 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9240,- Kč.
 
Nové Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Nové Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 17. červen až pátek 21. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 300 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10320,- Kč.
 
Maria Spa
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Maria Spa, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 28. červen až středa 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 311 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 14000,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal