Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s ubytováním v červenci levně. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci červenec za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika červenec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červenci - Česká republika

Resort Montanie: Rekreační Pobyt S Polopenzí 5 Noc
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Resort Montanie: Rekreační Pobyt S Polopenzí 5 Noc, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 6000,- Kč.
 
Hotel Golfi
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Golfi, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pátek 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 965,- Kč.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 7082,- Kč.
 
Hotel Ski - Zimní Nabídka
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ski - Zimní Nabídka, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 9042,- Kč.
 
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pondělí 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 5157,- Kč.
 
Lázeňský Dům Priessnitz: Wellness V Jeseníkách - 2
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jeseníky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Priessnitz: Wellness V Jeseníkách - 2, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 5673,- Kč.
 
Resort Montanie: Rekreační Pobyt S Polopenzí 4 Noc
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Resort Montanie: Rekreační Pobyt S Polopenzí 4 Noc, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pondělí 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 6000,- Kč.
 
Ambra - Luhačovice
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ambra - Luhačovice, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12590,- Kč.
 
Apartmán Skiland Ostružná
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jeseníky v 2.5hvězdičkovém ubytování Apartmán Skiland Ostružná, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 1860,- Kč.
 
Beskydský Hotel Relax
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Beskydský Hotel Relax, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 6120,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3898 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal