Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v ČR s ubytováním v červenci levně. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci červenec za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika červenec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červenci - Česká republika

Frankův Dvůr
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Frankův Dvůr, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pondělí 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně se slevou 50 %, v aktuální ceně 5380,- Kč.
 
Hotel Golfi
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Golfi, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pátek 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, golfové, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 965,- Kč.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 5980,- Kč.
 
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 9120,- Kč.
 
Hotel Horizont
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Horizont, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 13770,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 
Orea Resort Horizont
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Resort Horizont, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 17375,- Kč.
 
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 9541,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Lázeňský Dům Priessnitz: Léčebný Pobyt Senior - 6
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Jeseníky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Priessnitz: Léčebný Pobyt Senior - 6 , s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 13848,- Kč.
 
Hotel Horal: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Horal: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 15310,- Kč.
 
Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Lanterna: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až úterý 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 125 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 12090,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 5906 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal