Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v červenci. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci červenec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika červenec

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červenci - Česká republika

Comfort Hotel Olomouc Centre
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Olomouc Centre, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2720,- Kč.
 
Hotel Kraskov
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kraskov, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2746,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3390,- Kč.
 
Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5180,- Kč.
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až pondělí 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3300,- Kč.
 
Hotel Stará Škola
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Škola, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6300,- Kč.
 
Hotel*** Star 4,5 - Loučná Pod Klínovcem
Dovolená Česká republika 2020 - Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Hotel*** Star 4,5 - Loučná Pod Klínovcem, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5450,- Kč.
 
Penzion Lovochemie
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v hvězdičkovém ubytování Penzion Lovochemie, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1480,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Bar
 
Stoh - Špindlerův Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Stoh - Špindlerův Mlýn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5320,- Kč.
 
Clarion Congress Grandhotel Zlatý Lev
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Grandhotel Zlatý Lev, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. červenec až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3060,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 282 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal