Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v červenci - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci červenec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika červenec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červenci - Česká republika

Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2019 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až pondělí 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 6730,- Kč.
 
Aquapalace Hotel Prague
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace Hotel Prague, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až neděle 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9600,- Kč.
 
Hotel Flora
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Flora, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až pondělí 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5040,- Kč.
 
Hotel Krystal
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Krystal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až čtvrtek 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1920,- Kč.
 
Hotel Lucia
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lucia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až pondělí 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4445,- Kč.
 
Lázeňský Dům Moravan
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Moravan, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až středa 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3430,- Kč.
 
Lázeňský Dům Praha (Lázně Teplice Nad Bečvou) - Lé
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Morava v hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Praha (Lázně Teplice Nad Bečvou) - Lé, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až pondělí 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10633,- Kč.
 
Lázeňský Dům Veselý
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Veselý, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až pátek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6690,- Kč.
 
Mlýnhotel 1
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v 3hvězdičkovém ubytování Mlýnhotel 1, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až středa 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1730,- Kč.
 
Na Jezeře - Jenišov U Lipna/horní Planá
Dovolená Česká republika 2019 - Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Na Jezeře - Jenišov U Lipna/horní Planá, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až pondělí 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 163 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8680,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 313 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal