Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v červenci. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci červenec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika červenec

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červenci - Česká republika

Frymburk - Frymburk
Dovolená Česká republika 2020 - Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Frymburk - Frymburk, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 9030,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel České Budějovice, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4750,- Kč.
 
Dětenice - Hotel Rustikal
Dovolená Česká republika 2020 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Hotel Rustikal, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až pátek 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 1995,- Kč.
 
Hotel Bezděz
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bezděz, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až čtvrtek 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 1030,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6160,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až úterý 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6450,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až pátek 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2150,- Kč.
 
Hotel Pošta
Dovolená Česká republika 2020 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pošta, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až pátek 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně v aktuální ceně 1480,- Kč.
 
Penzion Tereza
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Tereza, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až středa 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4550,- Kč.
 
Wellness Hotel Pohoda: Levandulový Relax - 4 Noci
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Pohoda: Levandulový Relax - 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. červenec až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 94 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 414 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal