Chaty a chalupy|Last Minute|Dovolená

Ubytování v Česku    >    

Ubytování v Česku v červenci 2023

Dovolená v ČR s ubytováním v červenci 2023 levně. Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty v měsíci červenec za nejvýhodnější ceny online.

Ubytování v Česku v červenci 2023

Základní informace

Dovolená Jeseníky levně Chata Malíkovi - Loučná nad Desnou s délkou 7 dní, v termínu 1. červenec 2023 až 8. červenec 2023 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 9884 Kč.


Dřevěná chata je postavena v zahradě nad řekou, na společném pozemku s domem majitele. Oba objekty jsou na sobě naprosto nezávislé. Brankou v dřevěném plotě se dostáváme po levé straně ke vstupním dveřím chaty, kterými vcházíme do chodbičky (lavice, botník, stolek). Na jejím konci je situováno sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). Naproti vstupním dveřím je umístěna obytná kuchyňka (pohovka, TV, rádio, stůl, židle, skříň, umyvadlo), z které ústí dřevěné schody do podkrovní ložnice (lůžka, noční stolky, lampičky, křeslo). Ubytování je vhodné pro méně náročné rodiny s dětmi nebo skupinu přátel. U chaty je zahrada s venkovním posezením, kde je možné grilovat nebo se věnovat rekreačním sportům. Nad řekou Desnou, přístupnou díky kamennému schodišti, je příjemné posezení u ohniště. V okolí je možné využívat služeb ski areálů a v létě vyrážet na krásné výlety do přírody.
Ubytování v Česku v červenci 2023
Chata Malíkovi - Loučná nad DesnouDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 9 884 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (5 hodnocení)

Nejnovější recenze: možnost vyřízení pobytu i v den násturu (tentýž den)

Základní informace

Dovolená Bílé Karpaty Chata Pod Mikulčákem - Vápenice s délkou 7 dní, v termínu 1. červenec 2023 až 8. červenec 2023 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 25403 Kč.


Chata stojí na samostatném pozemku na polosamotě. Chata stojící v kopci, z kterého je překrásný výhled do okolí. Hlavním vchodem z přední části se vchází na chodbu (botník, věšáková stěna, regál, lavice) v přízemí, z které se dále vchází na samostatné WC a na další chodbu, z které je přístupná kuchyně, koupelna (sprchový kout, zrcadlo, umyvadlo) a společenská místnost (krb, stůl, 6x židle, rohová lavice, komoda, BTV, radiomagnetofon, konferenční stolek, velká rohová sedačka, křeslo, skříňka). V nově zrekonstruovaném podkroví se nalézá chodba (komoda), ložnice A (5x samostatné lůžko, noční stolek, policová skříň) a ložnice B (2x samostatné lůžko, 1x dvoupostel, 2x noční stolek, policová skříň). Z chodby v podkroví je ještě přístupná venkovní terasa s rozsáhlým výhledem na Žítkovou. V suterénu chaty se nachází velká společenská místnost s minibarem, posezením, stolním tenisem, šipkami. Vnitřní prostory v chatě jsou nekuřácké. Kolem chaty je velký zatravněný a neoplocený pozemek, na kterém je klientům k dispozici otevřené ohniště, přenosný gril, zahradní nábytek, kolotoč, pískoviště a houpačka pro děti. Chata je velmi pěkná a vhodná k ničím nerušeným pobytům. Co klienti určitě ocení je, že v oknech jsou nainstalovány síťky proti hmyzu. U chaty Vyškovec mohou klienti využít víceúčelové hřiště (tenis, nohejbal, basketbal) a venkovní bazén.
Ubytování v Česku v červenci 2023
Chata Pod Mikulčákem - VápeniceDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 25 403 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (10 hodnocení)

Nejnovější recenze: Perfektní lokalita, skvěle vybavená chata včetně veškerého zázemí a velké zahrady..

Základní informace

Dovolená Jeseníky Chata Martinka - Zábřeh s délkou 7 dní, v termínu 1. červenec 2023 až 8. červenec 2023 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 23415 Kč.


Nová dřevěná chata je postavena v lese na okraji chatové osady. Vstoupit do chaty lze hlavním vchodem v patře, a to přes verandu (2x židle, botník, skříň, stůl) nebo vchodem do kuchyně s jídelnou (stůl, 2x lavice, radiomagnetofon, krbové kamna) v přízemí chaty. Z jídelny se jde na sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). V prvním patře je prostorný obývací pokoj (sedačka, 2x křeslo, konf. stolek, TV + SAT, sekretář, 3x židle, botník, lampička), z kterého jsou přístupné ložnice B a C (lůžka, židle, polička). V podkroví se nalézá ložnice A (lůžka, skříňky, stůl, 2x židle) s balkónem. Nově vybaven dětský koutek. Na pozemku před chatou je přírodní ohniště s posezením a bazénem (prům. 3 m, h = 0,5 m). K dispozici tenisové rakety, badminton, společenské hry. Před vchodem je terasa se zahradním posezením. Srovnaný travnatý prostor je využíván jako menší hřiště. Vedle chaty je kůlna sloužící jako dřevník. Jeho součástí je též velký sud, kde mohou klienti využít jednoduchou saunu (přitápění na TP). Je zde také k dispozici zahradní sprcha.
Ubytování v Česku v červenci 2023 - Chata Martinka - Zábřeh
Chata Martinka - ZábřehDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 23 415 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Polabí Chata Na Filinkách - Ostrá s délkou 7 dní, v termínu 1. červenec 2023 až 8. červenec 2023 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 13902 Kč.


Jde o větší zděnou chatu postavenou ve větší oplocené zahradě mezi ostatními pozemky s chatami. Hlavní vchod vede do velké společenské místnosti s velkým cihlovým krbem (velký stůl, židle, křesla, BTV, HIFI věž, věšáková stěna). Odtud jsou přístupné dva pokoje a schodiště do patra, kde se nachází další dva pokoje. Všechny pokoje jsou stejně a jednoduše vybaveny (lůžka, šatní skříň, stolek, židle). Ze společenské místnosti je přístupná prostorná kuchyně s výdejním okýnkem a sociální zařízení (dámské: WC, sprchový kout, umyvadlo; pánské: WC, sprchový kout, umyvadlo, 2x pisoár). Travnatá zahrada je ideální pro hry dětí (pískoviště). Pro hosty je tu ohniště a zastřešená pergola. Mohou též využít přenosný zahradní gril a slunečník, stoly a židle je možno použít z vnitřního vybavení.
Ubytování v Česku v červenci 2023 - Chata Na Filinkách - Ostrá
Chata Na Filinkách - OstráDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 902 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (26 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Jeseníky Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora s délkou 7 dní, v termínu 1. červenec 2023 až 8. červenec 2023 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 18830 Kč.


Skrze zahradu se vchází do vstupní chodby, dále do haly a obytných prostor. V levé části přízemí je sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchovací kout, umyvadlo, zrcadlo). Pokračujeme rovně a vejdeme do prostorné haly s obývacím pokojem (TV/SAT/DVD, sedací souprava, konferenční stolek). V pravé části přízemí je kuchyňský kout, jídelní kout (stůl, židle) a schodiště do prvního patra. V prvním patře vpravo od schodiště jsou pokoj A (lůžka, komoda, věšák), proti schodišti vpravo pokoj B (lůžka, skříň, komoda, noční stolek), vlevo pokoj C (lůžka, TV/SAT, stůl, židle, skříň), dále vlevo pokoj D (lůžka, skříň, komoda). Na konci chodby se nachází samostatné WC (umyvadlo), vedle něj jsou dveře na sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - vana, žebřinový radiátor, 2x umyvadlo, zrcadlo, skříňka). Součástí chaty je wellness centrum, jehož součástí je vířivka a sauna (za poplatek). Na zahradu s pískovištěm, houpačkou pro 3 osoby, ohništěm s posezením, grilem a s venkovním posezením na terase můžeme vejít dveřmi z haly.
Ubytování v Česku v červenci 2023 - Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora
Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 18 830 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (9 hodnocení)

Nejnovější recenze: Pobyt byl úžasný, byli jsme moc spokojení??

Základní informace

Dovolená Králický Sněžník Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem s délkou 7 dní, v termínu 1. červenec 2023 až 8. červenec 2023 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 37653 Kč.


Chata stojí na vlastním neoploceném pozemku na kopci s výhledem na lyžařské vleky. Jedná se o nově postavenou a moderně vybavenou srubovou chatu. Hlavním vchodem z boční části se vchází přes terasu (vířivka) do spol. místnosti s kuchyní, z které je přístup na sociální zařízení a úklidové místnosti. Ze spol. místnosti ústí schody do podkroví, kde je druhé sociální zařízení, pokoj A, pokoj B, pokoj C. K dispozici je klientům venkovní posezení z bambusu, lehátka na opalování, pískoviště, trampolína (prům. 4 m), houpačky, ohniště, gril, vyhřívaný bazén (3,6 m, h = 1,1 m), venkovní hydromasážní bazén - whirlpool pro 6 osob (spousta masážních trysek, vyhřívání vody až na 40 °C, osvětlení, rádio atd.). Whirlpool je v provozu i v zimních měsících. K dispozici místnost na kola a lyže.
Ubytování v Česku v červenci 2023 - Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem
Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 37 653 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (4 hodnocení)

Nejnovější recenze: Krásná příroda, krásný srub, čisto, naprosté soukromí a klid.

Základní informace

Dovolená Jižní Čechy levně Chata Gába - Jivno s délkou 7 dní, v termínu 1. červenec 2023 až 8. červenec 2023 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 8239 Kč.


Volně stojící chata postavená v roce 2011, moderně zařízená. Vstup přes terasu. Obývací pokoj/ložnice s dvěma pohovkami (zároveň rozkládací dvojlůžka), televizí se set-top-boxem, hifi soustavou a krbovými kamny. Malá otevřená kuchyňka s elektrickým sporákem se sklokeramickou varnou deskou, lednicí s mrazákem, myčkou na nádobí, varnou konvicí, kávovarem, grilem a mikrovlnnou troubou. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Objekt je typem nízkoenergetické stavby a vytápěn krbovými kamny na tuhá paliva s možností přitápění el. přímotopy. Před domem je venkovní bazén (3 m) a dřevěný nábytek. Parkování vedle chaty na oploceném pozemku.
Ubytování v Česku v červenci 2023 - Chata Gába - Jivno
Chata Gába - JivnoDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 239 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (2 hodnocení)

Základní informace

Dovolená Orlické hory Chata Evelína - Bystré s délkou 7 dní, v termínu 1. červenec 2023 až 8. červenec 2023 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 38297 Kč.


Chata se nalézá v údolí v klidné části obce Bystré v podhůří Orlických hor na velké louce u lesa. Jedná se o přízemní objekt s bezbariérovým přístupem. Hlavním vchodem se vstoupí do chodby, z níž jsou přístupné všechny místnosti. Objekt nabízí pět slunných čtyřlůžkových pokojů se vstupní šatnou. Pokoje jsou vybaveny ledničkou. Velká světnice-jídelna je vybavena moderní kuchyňskou linkou s kompletní nabídkou nádobí a spotřebičů (elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, myčka, mrazák, lednice). Posezení je u stylového stolu s židlemi a lavicemi, kapacita 20 míst. Ze světnice je přímý vstup na terasu na západní straně chaty. Vedle světnice je menší společenská místnost s televizí a slouží jako herna pro děti. Z chodby jsou rovněž dostupná oddělená sociální zařízení pro ženy i muže (WC samostatně mimo koupelnu, jedno WC je bezbariérové), koupelna - 2x sprchy, 2x umyvadla v každém sociálním zařízení. K zapůjčení jsou sportovní potřeby a hračky. K dispozici je terasa 6x4 m zastřešená pergolou, vybavená zahradním nábytkem, možnost grilování, pískoviště pro děti. V blízkém sousedství (100 m) se nachází areál místního přírodního koupaliště s nabídkou různého vyžití (bazén, hřiště na volejbal a nohejbal, průlezky pro děti, kiosek s bohatým občerstvením). V areálu přírodního koupaliště lze využít hřiště na volejbal a nohejbal, průlezky, kiosek, trampolína pro děti.
Ubytování v Česku v červenci 2023 - Chata Evelína - Bystré
Chata Evelína - BystréDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 38 297 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (7 hodnocení)

Nejnovější recenze: Krásně zařízená chata, útulná. Vybavení nadprůměrné, všeho dostatek. Pro děti připraveno vše potřebné, plno hraček apod.

Základní informace

Dovolená Lipno Chata Lipno - Lipno nad Vltavou s délkou 7 dní, v termínu 1. červenec 2023 až 8. červenec 2023 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 17059 Kč.


Objekt je dvojchata, jejíž obě části jsou na sobě nezávislé a zcela oddělené včetně příslušejících pozemků. Objekt se nachází na levé straně místní lesní příjezdové komunikace pod břehem. Hlavním vchodem se vstupuje do zádveří (botník, věšák), na jehož pravé straně je umístěno nové sociální zařízení (koupelna - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, WC). Proti hlavnímu vchodu se dveřmi projde do obývacího pokoje (krbová kamna, skříně, TV, prádelník, pohovka, křeslo, příborník, stůl, židle, lavice) a z něj do kuchyně. Ze zádveří vpravo vedou schody do podkroví, kde je z chodbičky vpravo přístupná ložnice A (lůžka, kulatý stůl, židle, lampičky, prádelník) a vlevo ložnice B (lůžka, lampičky, prádelník). Na útulném dvorku je k dispozici terasa s dřevěným stolem, lavicemi a stabilním venkovním krbem. Za chatou je menší prostor, kde lze posedět s vyhlídkou na přehradní nádrž Lipno.
Ubytování v Česku v červenci 2023 - Chata Lipno - Lipno nad Vltavou
Chata Lipno - Lipno nad VltavouDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 17 059 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: Překrásný výhled a klid

Základní informace

Dovolená Jižní Čechy levně Chata Willinger - Jivno s délkou 7 dní, v termínu 1. červenec 2023 až 8. červenec 2023 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 8239 Kč.


Chata je umístěna v okrajové části chatové osady, na břehu rybníka. Jedná se o celodřevěnou chatu pro méně náročné klienty. Hlavním vchodem z terasy se vchází do verandy, z které se dále jde do kuchyňky a do ložnice. Z ložnice je ještě přístupné sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, T+S, umyvadlo, zrcadlo, police, věšák). Na terase před vstupem mají klienti možnost využít venkovní posezení (stůl, 4x židle) a za chatou otevřené ohniště s grilem.
Chata Willinger - Jivno
Chata Willinger - JivnoDoporučujeme
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 8 239 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (4 hodnocení)

Zobrazeno 1-10 z 1973 nalezených

Dovolenou Česká republika 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Česku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy v ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z v ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Česku vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Česku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Česku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kanárské ostrovy červenec, Kapverdské ostrovy červenec, Keňa červenec nebo například dovolenou Kuba červenec? Další možností je třeba Kypr červenec.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Česku může být třeba doprava. Na dovolenou v ČR 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Česku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Česku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Česku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal