Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v červenci ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci červenec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika červenec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červenci - Česká republika

Albrechtice - Chalupa Tara
Dovolená Česká republika 2019 - Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Albrechtice - Chalupa Tara, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až středa 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně se slevou 50 % v aktuální ceně 525,- Kč.
 
Apartmány Kačenka
Dovolená Česká republika 2019 - Jizerské hory v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kačenka, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až středa 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % v aktuální ceně 590,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2019 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až sobota 6. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 4810,- Kč.
 
Hotel Svornost
Dovolená Česká republika 2019 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Svornost, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až pondělí 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 6221,- Kč.
 
Lázeňský Dům Moravan (Lázně Teplice Nad Bečvou) -
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Morava v hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Moravan (Lázně Teplice Nad Bečvou) - , s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až pátek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 5672,- Kč.
 
Esprit
Dovolená Česká republika 2019 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Esprit, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až pondělí 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2826,- Kč.
 
Hotel Kamzík
Dovolená Česká republika 2019 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Kamzík, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až středa 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1940,- Kč.
 
Hotel Kraskov
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Kraskov, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až pondělí 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5740,- Kč.
 
Mlýnhotel
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v 3hvězdičkovém ubytování Mlýnhotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až pondělí 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5880,- Kč.
 
Penzion V Aleji
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Penzion V Aleji, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až pátek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1200,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 348 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal