Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Praha a okolí v červenci. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Praha a okolí v měsíci červenec. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

Ráj ubytování    >    
Praha a okolí    >    

Praha a okolí červenec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červenci - Praha a okolí

Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Čestlice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 9120,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tobogány, Fitness, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 5 km, vzdálenost od letiště: 34 km.
 
Hotel Ambassador – Zlatá Husa
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Ambassador – Zlatá Husa, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až středa 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9900,- Kč.
 
Hotel Golf
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Praha v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Golf, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pátek 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 750,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Tenis, Golf, Fitness, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.
 
Hotel Ramada Airport Prague
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ramada Airport Prague, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8190,- Kč.
 
Hotel Taurus: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Taurus: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až pondělí 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3770,- CZK.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 2 Noci
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Praha v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1125,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Bar, Hotelová restaurace.
 
Occidental Praha - Praha 4 - Krč
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Praha v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Praha - Praha 4 - Krč, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6720,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Lednička, Tenis, Fitness, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.
 
Praha 10 - Apartmány Prosperita
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Praha v ?hvězdičkovém ubytování Praha 10 - Apartmány Prosperita, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2660,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma.
 
Praha 9 - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Praha v ?hvězdičkovém ubytování Praha 9 - Camping SOKOL, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až sobota 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 240,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, Lednička, Klidná lokalita, Animační programy, Bezbariérový přístup, Dětský bazén, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.
 
Praha 9 - Hotel Marie - Luisa
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí, v místě Praha v 3hvězdičkovém ubytování Praha 9 - Hotel Marie - Luisa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. červenec až čtvrtek 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4200,- Kč.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Tenis, Bar, Hotelová restaurace.
 

Zobrazeno 1-10 z 333 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Praha a okolí podle měsíce odjezdu

Praha a okolí All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia