Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Východní Čechy s ubytováním v červenci ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Východní Čechy v měsíci červenec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Východní Čechy    >    

Východní Čechy červenec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červenci - Východní Čechy

Wellness Hotel Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Studánka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červenec až úterý 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 101 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7700,- Kč.
 
Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červenec až neděle 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 3320,- Kč.
 
Hotel Jezerka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Jezerka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 6. červenec až sobota 13. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 105 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7560,- Kč.
 
Wellness Hotel Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Studánka, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 7. červenec až čtvrtek 11. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 106 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6360,- Kč.
 
Kraskov
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Kraskov, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 11. červenec až středa 17. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 110 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 4104,- Kč.
 
Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 11. červenec až středa 17. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 110 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 9340,- Kč.
 
Wellness Hotel Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Studánka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 14. červenec až neděle 21. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7700,- Kč.
 
Hotel Rozkoš
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Rozkoš, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 15. červenec až pátek 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 114 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2000,- Kč.
 
Lázeňský Dům Veselý
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Veselý, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 15. červenec až středa 17. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 114 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3325,- Kč.
 
Tereziánský Dvůr
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Tereziánský Dvůr, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 17. červenec až středa 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 8365,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 18 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Východní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal