Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Východní Čechy s ubytováním v červenci - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Východní Čechy v měsíci červenec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Východní Čechy    >    

Východní Čechy červenec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červenci - Východní Čechy

Hradec Králové - Kemp Stříbrný Rybník
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hradec Králové - Kemp Stříbrný Rybník, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. červenec až pondělí 8. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 203 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, vodácké, cyklistické levně v aktuální ceně 2488,- Kč.
 
Hotel U Beránka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel U Beránka, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 2. červenec až pátek 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 204 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2790,- Kč.
 
Wellness Hotel Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Studánka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 6. červenec až sobota 13. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 208 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7700,- Kč.
 
Lázeňský Dům Veselý
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Veselý, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 11. červenec až úterý 16. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8130,- Kč.
 
Wellness Hotel Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Studánka, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 12. červenec až neděle 14. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 214 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3340,- Kč.
 
Náchod - Hotel Tommy
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Náchod - Hotel Tommy, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 13. červenec až úterý 16. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 215 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně se slevou 27 % v aktuální ceně 1650,- Kč.
 
Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 26. červenec až pátek 2. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 8505,- Kč.
 
Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 26. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 228 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 3320,- Kč.
 
Bungalov Prima 4+2
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Bungalov Prima 4+2, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. červenec až sobota 3. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 229 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1748,- Kč.
 
Kraskov - Třemošnice - Starý Dvůr
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kraskov - Třemošnice - Starý Dvůr, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 27. červenec až čtvrtek 1. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 229 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5650,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Východní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal