Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v červenci ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci červenec za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy červenec

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v červenci - Západní Čechy

Klatovy - Hotel Centrál
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Klatovy - Hotel Centrál, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. červenec až čtvrtek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 237 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 3380,- Kč.
 
Spa Hotel Palace Zvon
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Palace Zvon, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 9. červenec až neděle 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 240 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4815,- Kč.
 
Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 16. červenec až úterý 21. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 247 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7900,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 
Spa Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Bohemia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 17. červenec až pátek 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 248 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10560,- Kč.
  • Minibar
  • Tenis
  • Wifi zdarma
 
Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 18. červenec až čtvrtek 23. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 249 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 6290,- Kč.
 
Pelikán - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Pelikán - Mariánské Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 18. červenec až středa 22. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 249 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3170,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. červenec až středa 22. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 251 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 4950,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. červenec až čtvrtek 30. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně v aktuální ceně 7630,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 28. červenec až neděle 2. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 259 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 7075,- Kč.
 
Lázeňský trojúhelník, Francké Švýcarsko a Smrčiny
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Lázeňský trojúhelník, Francké Švýcarsko a Smrčiny, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 31. červenec až středa 5. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 262 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 6590,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal