Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Ubytování Český Ráj - Český Ráj 2021

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Český Ráj. Volné termíny ubytování: chaty a chalupy, apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a pobyty v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

Ubytování Český Ráj 2021 podle termínu

Chata Jinolice - Jinolice
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 440 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (22 hodnocení)
Dovolená Český ráj levně Chata Jinolice - Jinolice s délkou 7 dní, v termínu 24. červenec 2021 až 31. červenec 2021 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 6440 Kč.
Chata Skála - Malá Skála
★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 628 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (16 hodnocení)
Dovolená Český ráj levně Chata Skála - Malá Skála s délkou 7 dní, v termínu 24. červenec 2021 až 31. červenec 2021 od Chata.cz. Jedná se o letní luxusní pobyt v ceně 5628 Kč.
Karel Iv.
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 510 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (56 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Karel Iv., v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 24. červenec až sobota 31. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5510,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Karel Iv. je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Zámecký Hotel Hrubá Skála
★★
 
  • 6 125 Kč

Detail

Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v resortu Český Ráj, v místě Česká republika v ?hvězdičkovém ubytování Zámecký Hotel Hrubá Skála od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 24. července do sobota 31. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 6125,- Kč.
Karel Iv.
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 6 640 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (56 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Karel Iv., v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 25. červenec až pondělí 2. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 6640,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Karel Iv. je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Karel Iv.
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 510 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (56 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v resortu Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Karel Iv. od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 25. července do neděle 1. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5510,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Karel Iv.
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 810 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (56 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Karel Iv., v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 25. červenec až neděle 1. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 5810,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Karel Iv. je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Karel Iv.
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 4 150 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (56 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v resortu Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Karel Iv. od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 25. července do pátek 30. července s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 4150,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Pošta
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 725 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Pošta, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 25. červenec až pátek 30. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, aktuálně v ceně 3725,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Pošta je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Pošta
★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 5 960 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (7 hodnocení)
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2021 v resortu Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Pošta od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 25. července do pondělí 2. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute dotovaný seniorský pobyt pro osoby starší 55 let - zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální online ceně 5960,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 832 nalezených

Dovolenou Český Ráj 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Malta 2021, dovolenou Maroko 2021, dovolenou Mauricius 2021/2022 nebo například dovolenou Německo 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Omán.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle kvality: např Český Ráj levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Český Ráj nebo sekci dovolená s dětmi.