Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Český Ráj. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Český Ráj - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Český Ráj podle termínu

Bělohradské Slatinné Lázně
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Bělohradské Slatinné Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8700,- Kč.
 
Dětenice - Hotel Rustikal
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Hotel Rustikal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 1995,- Kč.
 
Ea Zámecký Hotel Hrubá Skála
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Český Ráj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ea Zámecký Hotel Hrubá Skála, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6055,- Kč.
 
Zámecký Hotel Hrubá Skála
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Český Ráj v hvězdičkovém ubytování Zámecký Hotel Hrubá Skála, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1370,- Kč.
 
Zámecký hotel Hrubá Skála
Dovolená Český ráj levně, s neznámým počtem hvězdiček. Zámecký hotel Hrubá Skála s délkou 3 dní, v termínu 27. listopad 2020 až 29. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2640 Kč.
 
Bělohradské Slatinné Lázně
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Bělohradské Slatinné Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 10220,- Kč.
 
Bělohradské Slatinné Lázně
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Bělohradské Slatinné Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8700,- Kč.
 
Hotel Restart
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Český Ráj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Restart, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6500,- Kč.
 
Jičín - Hotel Restart
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Český Ráj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jičín - Hotel Restart, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 8575,- Kč.
 
Bělohradské Slatinné Lázně
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Bělohradské Slatinné Lázně, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. listopad až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 10220,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1221 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Český Ráj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal