Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Český Ráj - největší výběr dovolené 2018/2019 - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Český Ráj

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Český Ráj - Český Ráj 2018/2019

Hotel Karel Iv
Dovolená Česká republika 2018 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Karel Iv, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 26. září až středa 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5040,- Kč.
 
Hotel Pod Šikmou Věží
Dovolená Česká republika 2018 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pod Šikmou Věží, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 26. září až středa 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Rustikal - Venkovský Balíček
Dovolená Česká republika 2018 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Rustikal - Venkovský Balíček, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu středa 26. září až čtvrtek 27. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1000,- Kč.
 
Dětenice - Středověký Hotel
Dovolená Česká republika 2018 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Středověký Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. září až neděle 30. září, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 3185,- Kč.
 
Dětenice - Středověký Hotel
Dovolená Česká republika 2018 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Středověký Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. září až sobota 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 6965,- Kč.
 
Hotel Karel Iv.
Dovolená Česká republika 2018 - Český Ráj v hvězdičkovém ubytování Hotel Karel Iv., s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 30. září až neděle 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6690,- Kč.
 
Hotel Pod Šikmou Věží
Dovolená Česká republika 2018 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pod Šikmou Věží, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. říjen až pondělí 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Dětenice - Středověký Hotel
Dovolená Česká republika 2018 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Středověký Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 2. říjen až čtvrtek 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 3240,- Kč.
 
Apartmán Pěnčín - Červenice
Dovolená Česká republika 2018 - Český Ráj v hvězdičkovém ubytování Apartmán Pěnčín - Červenice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 6. říjen až sobota 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1106,- Kč.
 
Dětenice - Středověký Hotel
Dovolená Česká republika 2018 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Středověký Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 6. říjen až sobota 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 6965,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Český Ráj podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal