Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Ubytování v chatách a chalupách 2021 / 2022

Dovolená v ČR s ubytováním v chatách a chalupách. Chaty a chalupy Česká republika za nejvýhodnější ceny. Pobyty 2021 / 2022 a Last Minute levně.

Dovolená s ubytováním v chatách a chalupách

Chalupa Antik
 
 • 3 495 Kč

Detail

Dovolená Beskydy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Chalupa Antik s délkou 3 dní, v termínu 21. září 2021 až 23. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3495 Kč.
Chatová Osada U Tobogánu
★★
👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Dětské hřiště
 • Dětský koutek
 • Půjčovna kol
 • Tobogány
 • Wifi zdarma
 
 • 720 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (5 hodnocení)

Nejnovější recenze: Jsem spokojená

Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Jižní Morava, v místě Vranov nad Dyjí v ?hvězdičkovém ubytování Chatová Osada U Tobogánu od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 21. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 720,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Chalupa Chřibská
★★★
 
 • 760 Kč

Detail

Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Chalupa Chřibská, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 22. září až sobota 25. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR.
Chata Pod Bílým Kamenem (Máchovo Jezero)
★★
 • Dětské hřiště
 • Kuchyňský kout
 • Lednička
 
 • 675 Kč

Detail

Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Střední Čechy v ?hvězdičkovém ubytování Chata Pod Bílým Kamenem (Máchovo Jezero) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 22. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 675,- Kč.
Chatová Osada U Tobogánu
★★
👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Dětské hřiště
 • Dětský koutek
 • Půjčovna kol
 • Tobogány
 • Wifi zdarma
 
 • 1 440 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (5 hodnocení)

Nejnovější recenze: Jsem spokojená

Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Jižní Morava, v místě Vranov nad Dyjí v ?hvězdičkovém ubytování Chatová Osada U Tobogánu, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 22. září až čtvrtek 30. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 1440,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Chatová Osada U Tobogánu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Zvíkov A Chaty
★★★
👍👍👍👍
 
 • 650 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (22 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Zvíkov A Chaty od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 22. září do čtvrtek 23. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 650,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Chatová Osada U Tobogánu
★★
👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Dětské hřiště
 • Dětský koutek
 • Půjčovna kol
 • Tobogány
 • Wifi zdarma
 
 • 720 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (5 hodnocení)

Nejnovější recenze: Jsem spokojená

Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Jižní Morava, v místě Vranov nad Dyjí v ?hvězdičkovém ubytování Chatová Osada U Tobogánu, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. září až pondělí 27. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 720,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Chatová Osada U Tobogánu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Chatová osada U Tobogánu
★★
 
 • 720 Kč

Detail

Dovolená Jižní Morava levně, v 2hvězdičkovém ubytování - Chatová osada U Tobogánu s délkou 3 dní, v termínu 23. září 2021 až 25. září 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 720 Kč.
Zvíkov A Chaty
★★★
👍👍👍👍
 
 • 1 453 Kč

Detail

3.7/5 Skvělé (22 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Zvíkov A Chaty, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 23. září až pondělí 27. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 1453,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Zvíkov A Chaty je 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Chata Pod Bílým Kamenem (Máchovo Jezero)
★★
 • Dětské hřiště
 • Kuchyňský kout
 • Lednička
 
 • 900 Kč

Detail

Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Střední Čechy v ?hvězdičkovém ubytování Chata Pod Bílým Kamenem (Máchovo Jezero) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 24. září do úterý 28. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 900,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 2403 nalezených

Dovolenou Česká republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kapverdské ostrovy 2021, dovolenou Kuba 2021, dovolenou Kypr 2021/2022 nebo například dovolenou Maďarsko? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Madeira.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle kvality: např Česká republika levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.