Chaty a chalupy|Last Minute|Dovolená

Ubytování v Česku 2024    >    
Vysočina    >    

Chaty a chalupy Vysočina

Dovolená Vysočina s ubytováním v chatách a chalupách. Chaty a chalupy Vysočina za nejvýhodnější ceny. Pobyty 2024 a Last Minute levně.

Chaty a chalupy Vysočina

Základní informace

Rekreace v lokalitě Vysočina. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa u Kamenné koule, je v délce 2 dní, v termínu od 28. června 2024 do 30. června 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 5000 Kč.


Ubytování

Stylová historicky zařízená chalupa (bývalý statek) s uzavřeným dvorem (kde je ohniště s posezením) ve vesnici Jílem, asi 10 km od Telče směr Jindřichův Hradec.

Maximálně pro 11 osob.

K dispozici: tři kuchyně (jedna kuchyně s kachlovou pecí) + černá kuchyně s posezením, tři obývací pokoje s barevnou televizí, stylová koupelna a za chalupou je velký park s altánem.

Okolí

Malebné prostředí Českomoravské vrchoviny rozkládající se podél bývalé zemské hranice mezi Čechami a Moravou, nabízí pozoruhodné památky, spjaté s historií našeho národa (kláštery, hrady, kostely a zámky). Oblast se rozkládá od jihočeských rybníků až k okraji Hané. Tento kraj si zamilovali básníci, malíři a spisovatelé. Celá tato oblast je většinou krátce nazývaná jako Vysočina.

Jste-li milovníky pěších tůr a vyjížděk na kole, je v okolí Jílmu množství turistických a cykloturistických značených cest, které vedou krásnou a neporušenou přírodou.

Další informace

Domácí mazlíčci a čtyřnozí přátelé s sebou jsou vítáni! Nicméně po zkušenostech je jejich pobyt zpoplatněn také částkou 60Kč za den.

Ideální počet ubytovaných je 11, nicméně v závislosti na případném snížení komfortu je možné formou individuální dohody počet navýšit.

Chaty a chalupy Vysočina
Chalupa u Kamenné koule
★★
 • Se psem
 • Parkování u objektu
 
 • 5 000 Kč

Detail

Základní informace

Rekreace v lokalitě Vysočina. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Na pile, je v délce 2 dní, v termínu od 28. června 2024 do 30. června 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 4800 Kč.


Ubytování

Chalupa se nachází necelý kilometr od obce Pavlov v údolí podél Pavlovského potoku, který dříve poháněl mlýnské kolo.

Ubytování je v objektu bývalého mlýnu ve kterém se roku 1910 přestalo mlít.

Okolí

Až k pozemku je zhotovena nová asfaltová silnice, takže je chalupa krásně přístupné v jakémkoliv ročním období a za jakéhokoliv počasí (v mokrém počasí nedoporučujeme zajíždět na louku pod chalupu).

Další informace

Provoz celoročně. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Ceny: cena za celý objekt - 14 000 Kč/týden 2 400 Kč/den,
silvestr - 16 000 Kč.

Chaty a chalupy Vysočina
Chalupa Na pile
★★
 • Se psem
 • Parkování u objektu
 
 • 4 800 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Vysočina. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Dajan, je v délce 2 dní, v termínu od 28. června 2024 do 30. června 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 10880 Kč.
Chaty a chalupy Vysočina - Chalupa Dajan
Chalupa Dajan
★★
 • WiFi
 • Parkování u objektu
 
 • 10 880 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Vysočina. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Bradáčov, je v délce 2 dní, v termínu od 28. června 2024 do 30. června 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 12540 Kč.
Chaty a chalupy Vysočina - Chalupa Bradáčov
Chalupa Bradáčov
★★
 • WiFi
 • Parkování u objektu
 
 • 12 540 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Vysočina. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Antonín, je v délce 2 dní, v termínu od 28. června 2024 do 30. června 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 9180 Kč.
Chaty a chalupy Vysočina - Chalupa Antonín
Chalupa Antonín
★★
 • WiFi
 • Parkování u objektu
 
 • 9 180 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Vysočina. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata u Sluneční zátoky, je v délce 2 dní, v termínu od 28. června 2024 do 30. června 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 2000 Kč.
Chaty a chalupy Vysočina - Chata u Sluneční zátoky
Chata u Sluneční zátoky
★★
 • Se psem
 • Parkování u objektu
 
 • 2 000 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Vysočina. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata - rybník Komorník, je v délce 2 dní, v termínu od 28. června 2024 do 30. června 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 4000 Kč.
Chaty a chalupy Vysočina - Chata - rybník Komorník
Chata - rybník Komorník
★★
 • Se psem
 • Parkování u objektu
 
 • 4 000 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Vysočina. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Bořetín, je v délce 2 dní, v termínu od 28. června 2024 do 30. června 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 8000 Kč.
Chaty a chalupy Vysočina - Chalupa Bořetín
Chalupa Bořetín
★★
 • Se psem
 • Parkování u objektu
 
 • 8 000 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Vysočina. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Ratmírov, je v délce 2 dní, v termínu od 28. června 2024 do 30. června 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 2200 Kč.
Chaty a chalupy Vysočina - Chata Ratmírov
Chata Ratmírov
★★
 • Se psem
 • Parkování u objektu
 
 • 2 200 Kč

Detail

Rekreace v lokalitě Vysočina. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata U Rendlíčku, je v délce 2 dní, v termínu od 28. června 2024 do 30. června 2024 od cestovní agentury od Travelking.cz. Tento letní pobyt je v ceně 4900 Kč.
Chata U Rendlíčku
Chata U Rendlíčku
★★
 • Se psem
 • Parkování u objektu
 
 • 4 900 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 1513 nalezených

Dovolenou Vysočina 2024/2025 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Česku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy v ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z v ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Česku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Česku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Česku z žádné lokality? Co vyzkoušet v tuzemsku chatu na poslední chvíli chaty a chylupy Last Minute? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Vietnam 2024, dovolenou Zanzibar 2024, dovolenou Albánie 2024/2025 nebo například dovolenou Aruba? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Bali.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2024 a 2025 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Česku může být třeba doprava. Na dovolenou v ČR 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Česku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Česku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Česku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Vysočina nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.