Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka ubytování v chatách a chatkách v ČR za nejlepší ceny online ✅ Dovolená v luxusně zařízených chatách a chalupách v ČR. Last Minute chaty a chatky Česká republika. Česká republika 2019/2020.

RajUbytovani.cz    >    

Chaty v ČR - Česká republika 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Chaty v ČR podle termínu

Mariánská - Chata Aninka
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Aninka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 27. říjen až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2590,- Kč.
 
Chalupa U Bětušky - Benecko
Dovolená Česká republika 2019 - Krkonoše v hvězdičkovém ubytování Chalupa U Bětušky - Benecko, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 29. říjen až úterý 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1150,- Kč.
 
Mariánská - Chata Aninka
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Aninka, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 31. říjen až neděle 3. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1190,- Kč.
 
Albrechtice - Chalupa Tara
Dovolená Česká republika 2019 - Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Albrechtice - Chalupa Tara, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 10. listopad až úterý 12. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 450,- Kč.
 
Albrechtice - Chalupa Tara
Dovolená Česká republika 2019 - Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Albrechtice - Chalupa Tara, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 12. listopad až čtvrtek 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 450,- Kč.
 
Chata Chřibská
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v hvězdičkovém ubytování Chata Chřibská, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. listopad až sobota 23. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 625,- Kč.
 
Mariánská - Chata Matfyz
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Matfyz, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 10. prosinec až úterý 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1540,- Kč.
 
Mariánská - Chata Aninka
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Aninka, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 19. prosinec až středa 25. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2720,- Kč.
 
Chalupa Adršpach
Dovolená Česká republika 2019 - Broumovsko v hvězdičkovém ubytování Chalupa Adršpach, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. prosinec až sobota 28. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 550,- Kč.
 
Chalupa Horní Heřmanice
Dovolená Česká republika 2019 - Orlické hory v hvězdičkovém ubytování Chalupa Horní Heřmanice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 21. prosinec až sobota 28. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2809,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 378 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal