Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka cyklozájezdů po ČR levně. ☀️ Odjezdy z Prahy, Brna, Ostravy, Hradce Králové, Trutnova, Plzně a dalších měst. Aktivní dovolená v ČR na kole 2021 a Last Minute cyklistické zájezdy. Česká republika 2021.

Ráj ubytování    >    

Cyklozájezdy Česká republika - Česká republika 2021

Vyhledávání zájezdů

Cyklozájezdy Česká republika podle termínu

Dětenice - Hotel Rustikal
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Hotel Rustikal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 4550,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Bowling, Hotelová restaurace.
 
Dětenice - Hotel Rustikal
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Hotel Rustikal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 1995,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: TV, Bowling, Hotelová restaurace.
 
Ea Hotel Na Jezeře
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Lipno, v místě Horní Planá v 3hvězdičkovém ubytování Ea Hotel Na Jezeře, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až pátek 16. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 680,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od sjezdovky: 20 km.
 
Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy, v místě Františkovy Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistické levně, v aktuální ceně 4790,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětské hřiště, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.
 
Golf & Spa Resort Konopiště
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Golf & Spa Resort Konopiště, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 6225,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Golf, Fitness, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.
 
Hotel Bezděz
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Severní Čechy, v místě Staré Splavy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bezděz, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7200,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Tenis, Surfování, Tobogány, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.
 
Hotel Esplanade Spa & Golf Resort
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy, v místě Mariánské Lázně v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Esplanade Spa & Golf Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, golfové, cyklistické, v aktuální ceně 25000,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Tenis, Golf, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 300 m.
 
Hotel Galant
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galant, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 8050,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Hotel Galant (My hotel)
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Morava, v místě Lednice v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Galant (My hotel), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až pondělí 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 4720,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace.
 
Hotel Chateau Mcely
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Chateau Mcely, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, v aktuální ceně 12500,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Dětské hřiště, Fitness, Bar, Hotelová restaurace.
 

Zobrazeno 1-10 z 12476 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia