Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka cyklozájezdů po ČR levně. ☀️ Odjezdy z Prahy, Brna, Ostravy, Hradce Králové, Trutnova, Plzně a dalších měst. Aktivní dovolená v ČR na kole 2020 / 2021 a Last Minute cyklistické zájezdy. Česká republika 2020 / 2021.

RajUbytovani.cz    >    

Cyklozájezdy Česká republika - Česká republika 2020 / 2021

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Cyklozájezdy Česká republika podle termínu

Hotel Odra
Dovolená Česká republika 2020 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Odra, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 3490,- Kč.
 
Penzion Gloria
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Gloria, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 2250,- Kč.
 
Spa Resort Libverda - Hotel Nový Dům
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Spa Resort Libverda - Hotel Nový Dům, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, vhodné levně v aktuální ceně 7330,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Tenis
  • Tobogány
  • Fitness
  • Bezbariérový přístup
  • Půjčovna kol
 
Hotel Pošta
Dovolená Česká republika 2020 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pošta, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně v aktuální ceně 4440,- Kč.
 
Jáchymov - Hotel Astoria
Dovolená Česká republika 2020 - Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Hotel Astoria, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, cyklistic levně v aktuální ceně 9310,- Kč.
 
Dětenice - Středověký Hotel
Dovolená Česká republika 2020 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Dětenice - Středověký Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 3240,- Kč.
 
Hotel Golfi
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Golfi, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně v aktuální ceně 4350,- Kč.
 
Hotel Odra
Dovolená Česká republika 2020 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Odra, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 3490,- Kč.
 
Jáchymov - Hotel Astoria
Dovolená Česká republika 2020 - Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Hotel Astoria, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, cyklistic levně v aktuální ceně 11060,- Kč.
 
Hotel Lucia
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lucia, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 5. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 3600,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 599 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal