Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolené v ČR 2020 / 2021 levně. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Last Minute a All Inclusive dovolená Česká republika za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Dovolená Česká republika 2020 / 2021

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Česká republika levně - ubytování 2020 / 2021

Hotel Golfi
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Golfi, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu úterý 4. únor až středa 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 870,- Kč.
 
Hotel Port
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Port, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 4. únor až pondělí 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8640,- Kč.
 
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 4. únor až čtvrtek 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2400,- Kč.
 
Lázeňský Dům Veselý
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Veselý, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 4. únor až čtvrtek 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3150,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 
Apartmány Kačenka
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v hvězdičkovém ubytování Apartmány Kačenka, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 5. únor až neděle 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1310,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 
Clarion Congress Grandhotel Zlatý Lev
Dovolená Česká republika 2020 - Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Grandhotel Zlatý Lev, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu středa 5. únor až čtvrtek 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1560,- Kč.
 
Hotel La Port
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Hotel La Port, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 5. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1640,- Kč.
 
Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 5. únor až úterý 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3900,- Kč.
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Start
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Start, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 5. únor až pondělí 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy poznávací v aktuální ceně 15150,- Kč.
 
Penzion Tereza
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Tereza, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 5. únor až úterý 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3000,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3168 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal