Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Největší výběr dovolené v celé ČR. Přes 38000 nabídek ubytování 2020 / 2021. ☀️ Apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a dovolená s ubytováním v soukromí levně.

RajUbytovani.cz    >    

Dovolená Česká republika 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Dovolená v ČR podle termínu

Hotel Restart
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Český Ráj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Restart, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 53 %, v aktuální ceně 1230,- Kč.
 
Clarion Congress Grandhotel Zlatý Lev
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Grandhotel Zlatý Lev, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až středa 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 45 %, v aktuální ceně 2530,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel České Budějovice, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 720,- Kč.
 
Comfort Hotel Prague City East
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Prague City East, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 570,- Kč.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 5734,- Kč.
 
Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 4790,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Tobogány
  • Fitness
 
Hotel Dr. Adler
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dr. Adler, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 9990,- Kč.
 
Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Lázně Kostelec, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 5534,- Kč.
 
Zámek Dukovany
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Vysočina v 3hvězdičkovém ubytování Zámek Dukovany, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 5957,- Kč.
 
Alexandria
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexandria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16170,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 39683 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal