Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolené v ČR 2020 / 2021 levně. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Last Minute a All Inclusive dovolená Česká republika za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Dovolená Česká republika 2020 / 2021

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Česká republika levně - ubytování 2020 / 2021

Akademie - Hrubá Voda
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Akademie - Hrubá Voda, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4490,- Kč.
 
Hotel Dap
Dovolená Česká republika 2020 - Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dap, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4500,- Kč.
  • Klimatizace
  • Fitness
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Karel Iv.
Dovolená Česká republika 2020 - Český Ráj v hvězdičkovém ubytování Hotel Karel Iv., s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až pondělí 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5420,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 674,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4280,- Kč.
 
Imperial Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika 2020 - Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imperial Hotel Ostrava, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6000,- Kč.
 
Spa Resort Tree Of Life
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Tree Of Life, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, s výlety, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 10900,- Kč.
 
Comfort Hotel Olomouc Centre
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Comfort Hotel Olomouc Centre, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2720,- Kč.
 
Hotel Elma
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Elma, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až úterý 14. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 5600,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2050,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3540 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal