Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v dubnu. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci duben za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika duben

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v dubnu - Česká republika

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Hotel Špindlerův Mlýn, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3200,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2050,- Kč.
 
Hotel Leonardo
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Leonardo, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6000,- Kč.
 
Hotel Lucia
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lucia, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6240,- Kč.
 
Hotel Stará Pošta
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stará Pošta, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 2580,- Kč.
 
Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel VZ Ovčárna pod Pradědem, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 6545,- Kč.
 
Lázeňský Dům Praha
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Praha, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4440,- Kč.
 
Penzion Skály
Dovolená Česká republika 2020 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Skály, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Olomouc
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel Olomouc, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1220,- Kč.
 
Grand - Řevnice U Karlštejna
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Grand - Řevnice U Karlštejna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4900,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 466 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal