Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v dubnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci duben za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika duben

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v dubnu - Česká republika

Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2019 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až čtvrtek 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % v aktuální ceně 2570,- Kč.
 
Terra
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Terra, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 1740,- Kč.
 
Astoria Hotel & Medical Spa
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Astoria Hotel & Medical Spa, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až sobota 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5900,- Kč.
 
Blansko - Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika 2019 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Blansko - Hotel Skalní Mlýn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až pondělí 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 4865,- Kč.
 
Hotel Praha
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Praha, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 1830,- Kč.
 
Orea Wellness Hotel Horizont
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Orea Wellness Hotel Horizont, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až pátek 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4750,- Kč.
 
Wellness Hotel Panorama
Dovolená Česká republika 2019 - Moravský kras v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Panorama, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až pátek 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3740,- Kč.
 
Wellness Hotel Studánka
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Studánka, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až pátek 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6360,- Kč.
 
Penzion U Jidáše
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Penzion U Jidáše, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu úterý 2. duben až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 885,- Kč.
 
Skála
Dovolená Česká republika 2019 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Skála, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 2. duben až sobota 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 3260,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 539 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal