Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v dubnu - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci duben za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika duben

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v dubnu - Česká republika

Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2019 - Valašsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až pondělí 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % v aktuální ceně 5990,- Kč.
 
Bellevue Tlapák - Týden Pro Ženy
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bellevue Tlapák - Týden Pro Ženy, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až sobota 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9790,- Kč.
 
Bertiny Lázně - Léčebný Program "vital"
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Bertiny Lázně - Léčebný Program "vital", s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až sobota 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10925,- Kč.
 
Hotel Devět Skal
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v hvězdičkovém ubytování Hotel Devět Skal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až čtvrtek 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3210,- Kč.
 
Hotel Špindlerova Bouda
Dovolená Krkonoše levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Špindlerova Bouda s délkou 3 dní, v termínu 1. duben 2019 až 3. duben 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1235 Kč.
 
Libuše - Týden Pro Ženy
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Libuše - Týden Pro Ženy, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až pátek 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13790,- Kč.
 
Penzion Gloria
Dovolená Česká republika 2019 - Jizerské hory v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Gloria, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až pondělí 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5250,- Kč.
 
Racek - Černá V Pošumaví
Dovolená Česká republika 2019 - Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Racek - Černá V Pošumaví, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až pátek 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3560,- Kč.
 
Rustikal
Dovolená Česká republika 2019 - Český Ráj v 3hvězdičkovém ubytování Rustikal, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až pátek 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2889,- Kč.
 
Spa Hotel Lanterna
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Lanterna, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až středa 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4800,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 472 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal