Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Dovolená v dubnu. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená v ČR, v měsíci duben za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika duben

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v dubnu - Česká republika

Hotel Panon
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Panon, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1790,- Kč.
 
Hotel Skalní Mlýn
Dovolená Česká republika 2020 - Moravský kras v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Skalní Mlýn, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 65 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2600,- Kč.
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Půjčovna kol
  • Wifi zdarma
 
Lázeňský dům Beethoven
Dovolená Severní Čechy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Lázeňský dům Beethoven s délkou 3 dní, v termínu 1. duben 2020 až 3. duben 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4050 Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7720,- Kč.
 
Hotel Lázně Kostelec
Dovolená Česká republika 2020 - Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lázně Kostelec, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1540,- Kč.
 
Hotel Modrava
Dovolená Česká republika 2020 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Modrava, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 5360,- Kč.
 
Hotel Neptun
Dovolená Jeseníky levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Neptun s délkou 3 dní, v termínu 2. duben 2020 až 4. duben 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1990 Kč.
 
Hotel Pangea
Dovolená Česká republika 2020 - Českomoravská Vrchovina v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Pangea, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1320,- Kč.
  • Minibar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Hotel Praděd Thamm
Dovolená Česká republika 2020 - Jeseníky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Praděd Thamm, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 9760,- Kč.
 
Hotel Start
Dovolená Česká republika 2020 - Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Start, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 1760,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 383 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Česká republika podle měsíce odjezdu

Česká republika All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal