Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v dubnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci duben za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy duben

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v dubnu - Západní Čechy

Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Depan, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 196 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3550,- Kč.
 
Jean De Carro - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jean De Carro - Karlovy Vary, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až pátek 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 199 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3680,- Kč.
 
Hotel Garni Vildštejn & Penzion Kirch
Dovolená Západní Čechy levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Garni Vildštejn & Penzion Kirch s délkou 6 dní, v termínu 12. duben 2020 až 17. duben 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3750 Kč.
 
Harvey - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Harvey - Františkovy Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 15. duben až sobota 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6760,- Kč.
 
Pyramida - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pyramida - Františkovy Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 15. duben až sobota 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5170,- Kč.
 
Chalupa Lažany
Dovolená Západní Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Chalupa Lažany s délkou 8 dní, v termínu 18. duben 2020 až 25. duben 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, jarní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3500 Kč.
 
Pelikán - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Pelikán - Mariánské Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 25. duben až úterý 28. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 217 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2490,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. duben až čtvrtek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick v aktuální ceně 21375,- Kč.
 

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal