Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v dubnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci duben za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy duben

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v dubnu - Západní Čechy

Garni Vildštejn & Penzion Kirch - Skalná
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Garni Vildštejn & Penzion Kirch - Skalná, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až středa 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 141 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5150,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 141 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 4840,- Kč.
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až sobota 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 141 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5577,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 5. duben až neděle 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 145 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně se slevou 27 % v aktuální ceně 6606,- Kč.
 
Harvey - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Harvey - Františkovy Lázně, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 7. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 147 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4920,- Kč.
 
Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Resort Sanssouci - Karlovy Vary, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 13. duben až pondělí 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 153 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 17920,- Kč.
 
Spa Hotel Palace Zvon
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Palace Zvon, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 18. duben až pondělí 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 158 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3290,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. duben až čtvrtek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 160 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 7125,- Kč.
 
Jáchymov - Radium Palace
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Radium Palace, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 22. duben až středa 29. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 162 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis v aktuální ceně 17430,- Kč.
 
Imperial Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Imperial Ensana Health Spa Hotel, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 24. duben až neděle 26. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 164 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5260,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 12 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal