Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Západní Čechy v dubnu. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Západní Čechy v měsíci duben. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy duben

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v dubnu - Západní Čechy

Hotel Jitřenka
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Jitřenka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 4. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2940,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklistické, v aktuální ceně 23100,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Dr. Adler
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Dr. Adler, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 20400,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Pawlik
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Pawlik, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až úterý 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 28680,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Pawlik
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Pawlik, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pátek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 19120,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Pawlik
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Pawlik, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pondělí 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 26290,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Pawlik
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Pawlik, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 21510,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Pawlik
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Pawlik, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až pátek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 22480,- Kč.
 
Lázeňský Týden V Hotelu Centrální Lázně 4*
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Lázeňský Týden V Hotelu Centrální Lázně 4*, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až středa 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13740,- Kč.
 
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až neděle 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 30000,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 515 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal