Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Západní Čechy v dubnu. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Západní Čechy v měsíci duben. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy duben

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v dubnu - Západní Čechy

Garni Vildštejn & Penzion Kirch - Skalná
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Garni Vildštejn & Penzion Kirch - Skalná, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až sobota 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1590,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 189 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo, v aktuální ceně 23100,- Kč.
 
Sanatorium Kriváň
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Sanatorium Kriváň, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až čtvrtek 8. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 190 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 9690,- Kč.
  • Minibar
  • Domácí zvířata povolena
 
Westend
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Westend, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pátek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 190 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13370,- Kč.
 
Westend
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Westend, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až středa 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 190 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9550,- Kč.
 
Hotel Goethe: Lázně Na Zkoušku Nejen Pro Seniory
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Lázně Na Zkoušku Nejen Pro Seniory, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 191 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10615,- Kč.
 
Sanatorium Kriváň
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Sanatorium Kriváň, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 191 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 10920,- Kč.
  • Minibar
  • Domácí zvířata povolena
 
Tbw358
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Tbw358, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 191 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Tbw358
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Tbw358, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 191 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3000,- Kč.
 
Tbw537
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Tbw537, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 191 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1569,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 66 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal