Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka First Minute zájezdů po ČR levně. ☀️ All Inclusive First Minute dovolená v ČR 2020 / 2021. First Moment pobyty Česká republika za nejlepší ceny online. Česká republika 2020 / 2021.

RajUbytovani.cz    >    

First Minute Česká republika - Česká republika 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

First Minute podle termínu

Imperial Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imperial Hotel Ostrava, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 40 %, v aktuální ceně 2720,- Kč.
 
Hotel Ski
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Ski, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 3500,- Kč.
 
Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 9410,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Apartmány Firn
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Krkonoše v 2.5hvězdičkovém ubytování Apartmány Firn, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 6300,- Kč.
 
Apartmány Firn
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Krkonoše v 2.5hvězdičkovém ubytování Apartmány Firn, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 11097,- Kč.
 
Alexandria
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexandria, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9165,- Kč.
 
Alpská Růže
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpská Růže, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17325,- Kč.
 
Apartmán Skiland Ostružná
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jeseníky v 2.5hvězdičkovém ubytování Apartmán Skiland Ostružná, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pondělí 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 4160,- Kč.
 
Apartmány Skiland Ostružná
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jeseníky v hvězdičkovém ubytování Apartmány Skiland Ostružná, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2295,- Kč.
 
Aquapalace Hotel Prague
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquapalace Hotel Prague, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety, v aktuální ceně 13680,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 

Zobrazeno 1-10 z 26383 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal