Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Golfová hřiště v celé ČR s ubytováním. ☀️ Golfové balíčky, pobyty s golfem. Last Minute nabídky dovolené.

Ráj ubytování    >    

Golf v Česku s ubytováním

Vyhledávání zájezdů

Pobyty s golfem podle termínu

Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy, v místě Františkovy Lázně v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistické levně, v aktuální ceně 4790,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětské hřiště, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.
 
Golf & Spa Resort Konopiště
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Golf & Spa Resort Konopiště, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 6225,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Golf, Fitness, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.
 
Hotel Esplanade Spa & Golf Resort
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy, v místě Mariánské Lázně v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Esplanade Spa & Golf Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, golfové, cyklistické, v aktuální ceně 25000,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Tenis, Golf, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 300 m.
 
Poděbrady - Hotel Park
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Poděbrady - Hotel Park, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické levně, v aktuální ceně 8960,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Poděbrady - Hotel Park
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Poděbrady - Hotel Park, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, v aktuální ceně 15500,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Poděbrady - Hotel Park
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Poděbrady - Hotel Park, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické levně, v aktuální ceně 8960,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 
Bechyně - Penzion Černická Obora
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Bechyně - Penzion Černická Obora, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, cyklistické levně, v aktuální ceně 1719,- CZK.

Vybavení hotelu: TV, Golf, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.
 
Hotel Golfi
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy, v místě Poděbrady v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Golfi, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, golfové, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 965,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: TV, Dětské hřiště, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace.
 
Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy, v místě Karlovy Vary v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Astoria Hotel & Medical Spa A Art D, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, v aktuální ceně 19900,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Lednička, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma.
 
Poděbrady - Hotel Park
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Poděbrady - Hotel Park, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, v aktuální ceně 15500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
 

Zobrazeno 1-10 z 945 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia