Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Golfová hřiště v celé ČR s ubytováním. ☀️ Golfové balíčky, pobyty s golfem. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Golf v Česku s ubytováním

Vyhledávání zájezdů

Pobyty s golfem podle termínu

Cihelny Golf & Wellness
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cihelny Golf & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7495,- Kč.
 
Golf Apartments Čeladná
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Golf Apartments Čeladná, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až středa 15. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 2060,- Kč.
 
Hotel Golfi
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Golfi, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až pondělí 13. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro senio levně, v aktuální ceně 970,- Kč.
 
Karlštejn - Penzion Karlštejn
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Karlštejn - Penzion Karlštejn, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, cyklistické levně, v aktuální ceně 4445,- Kč.
 
Konopiště - Golf & Spa Resort
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Konopiště - Golf & Spa Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické levně, v aktuální ceně 10255,- Kč.
 
Poděbrady - Hotel Golfi
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Střední Čechy v hvězdičkovém ubytování Poděbrady - Hotel Golfi, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8600,- Kč.
 
Wellness Hotel & Golf Resort Cihelny - Balíček Gol
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel & Golf Resort Cihelny - Balíček Gol, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. červenec až neděle 19. červenec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14575,- Kč.
 
Bechyně - Penzion Černická Obora
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Bechyně - Penzion Černická Obora, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 13. červenec až středa 15. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, cyklistické levně, v aktuální ceně 3590,- Kč.
 
Hotel Esplanade Spa & Golf Resort
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Esplanade Spa & Golf Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 13. červenec až pondělí 20. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 22609,- Kč.
 
Hotel Golf
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Praha a okolí v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Golf, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 13. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3000,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 695 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal