Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka luxusních golfových zájezdů po ČR 2019. Dovolená s golfem All Inclusive ✅ Golfové pobyty v ČR 2019 pro začátečníky i profesionály. Cestování za golfovými zážitky po ČR. Česká republika 2019.

RajUbytovani.cz    >    

Golf Česká republika - Česká republika 2019

Vyhledávání zájezdů

Golf Česká republika podle termínu

Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 26. březen až neděle 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6430,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 5. duben až úterý 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 4910,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 6. duben až čtvrtek 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6780,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 9. duben až čtvrtek 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 3620,- Kč.
 
Hotel Golf
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Golf, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 10. duben až středa 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6300,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 19. duben až středa 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6780,- Kč.
 
Třeboň - Hotel Zlatá Hvězda
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Třeboň - Hotel Zlatá Hvězda, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. duben až sobota 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické levně v aktuální ceně 4918,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 26. duben až úterý 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 4910,- Kč.
 
Kostelec U Zlína - Hotel Lázně
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Morava v hvězdičkovém ubytování Kostelec U Zlína - Hotel Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 28. duben až pátek 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6920,- Kč.
 
Třeboň - Hotel Zlatá Hvězda
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Třeboň - Hotel Zlatá Hvězda, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 1. květen až úterý 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické levně se slevou 21 % v aktuální ceně 7927,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 70 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal