Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Golfová hřiště v celé ČR s ubytováním. ☀️ Golfové balíčky, pobyty s golfem. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Golf v Česku s ubytováním

Vyhledávání zájezdů

Pobyty s golfem podle termínu

Golf Apartments Čeladná
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Beskydy v 3.5hvězdičkovém ubytování Golf Apartments Čeladná, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6800,- Kč.
 
Golf & Spa Resort Konopiště
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Golf & Spa Resort Konopiště, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až neděle 31. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 4980,- Kč.
 
Cihelny Golf & Wellness
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cihelny Golf & Wellness, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4745,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistické levně, v aktuální ceně 10850,- Kč.
 
Golf & Spa Resort Konopiště
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Golf & Spa Resort Konopiště, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 3735,- Kč.
 
Golf & Spa Resort Konopiště
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Golf & Spa Resort Konopiště, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 6225,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až čtvrtek 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistické levně, v aktuální ceně 10850,- Kč.
 
Golf Hotel Kaskáda
Dovolená Jižní Morava levně, s neznámým počtem hvězdiček. Golf Hotel Kaskáda s délkou 3 dní, v termínu 5. únor 2021 až 7. únor 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 2200 Kč.
 
Golf & Spa Resort Konopiště
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Golf & Spa Resort Konopiště, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až pátek 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 7470,- Kč.
 
Golf & Spa Resort Konopiště
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Golf & Spa Resort Konopiště, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 1245,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 799 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal