Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka luxusních golfových zájezdů v ČR - Západní Čechy 2019. All Inclusive golfové pobyty Západní Čechy 2019 pro začátečníky i profesionály. Cestování za golfovými zážitky po ČR. Západní Čechy 2019.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Golf Západní Čechy - Západní Čechy 2019

Vyhledávání zájezdů

Golf Západní Čechy podle termínu

Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 6. březen až pátek 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně se slevou 17 % v aktuální ceně 2495,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. březen až pondělí 25. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně v aktuální ceně 6660,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 2. duben až pátek 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 2090,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 28. duben až středa 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 2090,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 5. květen až úterý 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 4950,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 26. červen až středa 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 6370,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. srpen až pondělí 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 180 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 6370,- Kč.
 
Golf Hotel Morris
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Golf Hotel Morris, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 17. září až sobota 21. září, s dopravou vlastní - například autem, za 209 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8000,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 13. říjen až neděle 20. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 235 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 8990,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 28. říjen až čtvrtek 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 250 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 4190,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 12 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal