Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Golfová hřiště Západní Čechy s ubytováním. ☀️ Golfové balíčky, pobyty s golfem. Last Minute Západní Čechy, výhodné nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Golf s ubytováním - Západní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Pobyty s golfem podle termínu - Západní Čechy

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Esplanade Spa & Golf Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. červen až úterý 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, v aktuální ceně 25120,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. červen až neděle 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně se slevou 54 %, v aktuální ceně 1373,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. červen až pátek 19. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně se slevou 54 %, v aktuální ceně 1373,- Kč.
 
Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Lázeňský Hotel Royal, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 17. červen až pátek 19. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně, v aktuální ceně 1600,- Kč.
 
Hotel Esplanade Spa & Golf Resort
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Esplanade Spa & Golf Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. červen až sobota 27. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, v aktuální ceně 25120,- Kč.
 
Hotel Esplanade Spa & Golf Resort
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Esplanade Spa & Golf Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 21. červen až neděle 28. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, v aktuální ceně 25120,- Kč.
 
Hotel Esplanade Spa & Golf Resort
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Esplanade Spa & Golf Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 22. červen až úterý 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, v aktuální ceně 14160,- Kč.
 
Hotel Esplanade Spa & Golf Resort
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Esplanade Spa & Golf Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 23. červen až středa 1. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, v aktuální ceně 14160,- Kč.
 
Cihelny Golf & Wellness Resort: Rodinný Wellness P
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cihelny Golf & Wellness Resort: Rodinný Wellness P, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. červen až sobota 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7500,- Kč.
 
Hotel Esplanade Spa & Golf Resort
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Esplanade Spa & Golf Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. červen až neděle 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické, v aktuální ceně 14160,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 191 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal