Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka ubytování na horách v ČR levně ✅ Last Minute dovolená na horách v ČR. Lyžařské zájezdy na hory po ČR. Česká republika 2019/2020.

RajUbytovani.cz    >    

Tuzemské hory - Česká republika 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Tuzemské hory podle termínu

Mariánská - Chata Matfyz
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Matfyz, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. srpen až pondělí 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1400,- Kč.
 
Trojanovice - Hotel U Lip
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Trojanovice - Hotel U Lip, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. srpen až pondělí 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, golfové, trekkingov levně v aktuální ceně 6090,- Kč.
 
Trojanovice - Hotel U Lip
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Trojanovice - Hotel U Lip, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 20. srpen až úterý 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, golfové, trekkingov levně v aktuální ceně 4620,- Kč.
 
Železná Ruda - Penzion Bobešova Bouda
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Železná Ruda - Penzion Bobešova Bouda, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 20. srpen až úterý 27. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, trekkingové, cyklistické levně v aktuální ceně 3360,- Kč.
 
Horní Lomná - Horský Hotel Excelsior
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v hvězdičkovém ubytování Horní Lomná - Horský Hotel Excelsior, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až sobota 24. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně v aktuální ceně 3115,- Kč.
 
Mariánská - Chata Matfyz
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Matfyz, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až čtvrtek 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1400,- Kč.
 
Mikulášovice - Hotel Ron
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Mikulášovice - Hotel Ron, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až čtvrtek 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 3430,- Kč.
 
Trojanovice - Hotel U Lip
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Trojanovice - Hotel U Lip, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až čtvrtek 29. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, golfové, trekkingov levně v aktuální ceně 5250,- Kč.
 
Trojanovice - Hotel U Lip
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Trojanovice - Hotel U Lip, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až pátek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, golfové, trekkingov levně v aktuální ceně 4620,- Kč.
 
Velké Losiny - Wellness Hotel Diana Superior
Dovolená Česká republika 2019 - Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Velké Losiny - Wellness Hotel Diana Superior, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až pondělí 26. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně se slevou 50 % v aktuální ceně 2900,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 258 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal