Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Ubytování v ČR na horách 2020. ☀️ Největší výběr ubytování v celé ČR. Přes 38000 nabídek zimní a letní dovolené. Wellness pobyty s dětmi a Last Minute dovolená. Ubytování u sjezdovek levně.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování na horách

Vyhledávání zájezdů

Ubytování na horách podle termínu

Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Hotel A Penzion Seeberg, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně, v aktuální ceně 4947,- Kč.
 
Jenišov U Lipna - Hotel A Apartmány Na Jezeře
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Jenišov U Lipna - Hotel A Apartmány Na Jezeře, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, vodácké, cyklistické, vhodné levně, v aktuální ceně 7445,- Kč.
 
Orea Resort Horizont
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Orea Resort Horizont, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až neděle 27. září, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2000,- Kč.
 
Grand Hotel Imperial
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jizerské hory v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Imperial, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až úterý 29. září, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7090,- Kč.
 
Horská Chata Eduard
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jeseníky v hvězdičkovém ubytování Horská Chata Eduard, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4130,- Kč.
 
Hotel Srní
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Šumava v hvězdičkovém ubytování Hotel Srní, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9940,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Bar
  • Bowling
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
  • Půjčovna lyží
 
Jenišov U Lipna - Hotel A Apartmány Na Jezeře
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Jenišov U Lipna - Hotel A Apartmány Na Jezeře, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, vodácké, cyklistické, vhodné levně, v aktuální ceně 7540,- Kč.
 
Morávka - Hotel U Přehrady
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Beskydy v 2.5hvězdičkovém ubytování Morávka - Hotel U Přehrady, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně, v aktuální ceně 4655,- Kč.
 
Orea Resort Horizont
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Šumava v hvězdičkovém ubytování Orea Resort Horizont, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7000,- Kč.
 
Pstruží
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pstruží, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5919,- Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 1775 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal