Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Aktuální nabídka ubytování na horách v ČR - Šumava levně ✅ Last Minute dovolená na horách Šumava. Lyžařské zájezdy na hory po ČR. Šumava 2019.

RajUbytovani.cz    >    
Šumava    >    

Hory Šumava - Šumava 2019

Vyhledávání zájezdů

Hory Šumava podle termínu

Srní - Hotel A Depandance Srní
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Srní - Hotel A Depandance Srní, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 6. duben až středa 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 3333,- Kč.
 
Srní - Hotel A Depandance Srní
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Srní - Hotel A Depandance Srní, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 9. duben až pátek 12. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2300,- Kč.
 
Železná Ruda - Orea Resort Horizont
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Železná Ruda - Orea Resort Horizont, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 13. duben až čtvrtek 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 3394,- Kč.
 
Lipno Nad Vltavou - Rezidence Club Canada
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v hvězdičkovém ubytování Lipno Nad Vltavou - Rezidence Club Canada, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 16. duben až úterý 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, cyklistické levně v aktuální ceně 3967,- Kč.
 
Černá V Pošumaví - Hotel Racek
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Černá V Pošumaví - Hotel Racek, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 30. duben až úterý 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, cyklistické levně v aktuální ceně 1750,- Kč.
 
Špičák - Hotel Čertův Mlýn
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v hvězdičkovém ubytování Špičák - Hotel Čertův Mlýn, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 19. květen až neděle 26. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, trekkingové levně v aktuální ceně 3990,- Kč.
 
Depandance Hotelu Srní
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Depandance Hotelu Srní, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 28. květen až úterý 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5880,- Kč.
 
Černá V Pošumaví - Hotel Racek
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v 3hvězdičkovém ubytování Černá V Pošumaví - Hotel Racek, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. červen až čtvrtek 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, cyklistické levně v aktuální ceně 1750,- Kč.
 
Hotel Srní
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Srní, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 18. červen až úterý 25. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7340,- Kč.
 
Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory
Dovolená Česká republika 2019 - Šumava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kašperské Hory - Parkhotel Kašperské Hory, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. červen až čtvrtek 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 96 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 9800,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 25 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Šumava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal