Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Informace o ČR s možností přidat odkaz - Česká republika 2021 / 2022

Všeobecné informace o ČR s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v ČR, informace o zájezdech a bezpečnost. Česká republika 2021 / 2022.

Česká republika - informace s možností přidat odkaz/url

Ubytování

Pro porovnání cen Last Minute ubytování můžeme doporučit Ubytování Last Minute.

Vyhlídkové lety v ČR

S ubytováním ve vaší vysněné lokalitě si můžete zážitek třeba formou vyhlídkového letu. Vyhlídkový let balónem, letadlem a vrtulníkem obsahuje adresář vyhlídkových letů pro snadnější orientaci mezi firmami nabízející vyhlídkové lety v České republice.

Informace o RajUbytovani.cz

Informace o doméně RajUbytovani.cz a dalších doménách naleznete v katalogu domén Jyn nebo v katalogu domén Volné domény na prodej.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o ČR? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám prosím tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní url o ČR. Pokud máte vlastní internetové stránky o ČR, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na stránky naše nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Česká republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Rakousko - informace o dovolené, Rumunsko - informace o dovolené, Řecko - informace o dovolené nebo například dovolenou Slovensko - informace o dovolené? Další možností je třeba Slovinsko - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle kvality: např Česká republika levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.