Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Informace o ČR s možností přidat odkaz - Česká republika 2022

Všeobecné informace o ČR s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v ČR, informace o zájezdech a bezpečnost. Česká republika 2022.

Česká republika - informace s možností přidat odkaz/url

Ubytování

Pro porovnání cen Last Minute ubytování můžeme doporučit Ubytování Last Minute.

Vyhlídkové lety v ČR

S ubytováním ve vaší vysněné lokalitě si můžete zážitek třeba formou vyhlídkového letu. Vyhlídkový let balónem, letadlem a vrtulníkem obsahuje adresář vyhlídkových letů pro snadnější orientaci mezi firmami nabízející vyhlídkové lety v České republice.

Informace o RajUbytovani.cz

Informace o doméně RajUbytovani.cz a dalších doménách naleznete v katalogu domén Jyn nebo v katalogu domén Volné domény na prodej.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o ČR? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám prosím tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní url o ČR. Pokud máte vlastní internetové stránky o ČR, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na stránky naše nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Česká republika 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kanárské ostrovy - informace o dovolené, Kapverdské ostrovy - informace o dovolené, Keňa - informace o dovolené nebo například dovolenou Kuba - informace o dovolené? Další možností je třeba Kypr - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava. Na dovolenou po ČR 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.