Chaty a chalupy|Last Minute|Dovolená

Ubytování v Česku 2024    >    

Informace o ČR s možností přidat odkaz - Česká republika 2024

Všeobecné informace o ČR s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v ČR, informace o zájezdech a bezpečnost. Česká republika 2024.

Dovolená Česká republika 2024
Last Minute Česká republika

Česká republika - informace s možností přidat odkaz/url

Jak přidat odkaz

Chcete mít na našich stránkách odkaz, PR článek, banner nebo jinou reklamu? Kontaktujte nás na reklama na ubytování.

Ubytování

Pro porovnání cen Last Minute ubytování můžeme doporučit Ubytování Last Minute.

Vyhlídkové lety v ČR

S ubytováním ve vaší vysněné lokalitě si můžete zážitek třeba formou vyhlídkového letu. Vyhlídkový let balónem, letadlem a vrtulníkem obsahuje adresář vyhlídkových letů pro snadnější orientaci mezi firmami nabízející vyhlídkové lety v České republice.

Informace o RajUbytovani.cz

Informace o doméně RajUbytovani.cz a dalších doménách naleznete v katalogu domén Jyn nebo v katalogu domén Volné domény na prodej.

Volný čas

Baví vás kromě cestování také zážitky? Proč si nějaký před pobytem nebo po něm nedopřát. Na webu Životní zážitek naleznete přes 2000 úžasných zážitků. Prožijte spolu životní zážitek, na který nikdy nezapomenete.

Dovolenou Česká republika 2024/2025 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Česku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy v ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z v ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Česku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Česku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Česku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Španělsko - informace o dovolené, Švýcarsko - informace o dovolené, Thajsko - informace o dovolené nebo například dovolenou Tunisko - informace o dovolené? Další možností je třeba Turecko - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2024 a 2025 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Česku může být třeba doprava. Na dovolenou v ČR 2024 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Česku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Česku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Česku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.