Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Jarní dovolená v ČR - Česká republika 2021/2022

Aktuální nabídka jarní dovolené v ČR za nejlepší ceny online 2021/2022. All Inclusive zájezdy na jaře po ČR. Jarní pobyty a prázdniny s dětmi v ČR. Česká republika 2021/2022.

Jarní dovolená v ČR 2021/2022

Babylon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 770 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (197 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Babylon, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pátek 4. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 221 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4770,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Babylon je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Babylon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 160 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (197 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v resortu Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Babylon od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. března do sobota 5. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 221 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, s výlety levně, v aktuální online ceně 7160,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Babylon
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 7 950 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (197 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Jizerské hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Babylon, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až neděle 6. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 221 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7950,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Babylon je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Bauer
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 040 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (29 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v resortu Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Bauer od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. března do sobota 5. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 221 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 4040,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Bauer
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 090 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (29 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Bauer, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až čtvrtek 10. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 221 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 9090,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Bauer je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Lesana
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 4 080 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v resortu Krkonoše v 3hvězdičkovém ubytování Lesana od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. března do pátek 4. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 221 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální online ceně 4080,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Pytloun Grand Imperial
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Minibar
 • TV
 
 • 6 200 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (8 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Jizerské hory, v místě Liberec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Grand Imperial, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až pondělí 7. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 221 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, s výlety levně, aktuálně v ceně 6200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Pytloun Grand Imperial je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Racek
★★★
👍👍👍👍
 
 • 5 700 Kč

Detail

4/5 Skvělé (25 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v resortu Lipno v 3hvězdičkovém ubytování Racek od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. března do pondělí 7. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 221 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5700,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Relax
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 9 290 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (52 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v lokalitě Lipno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Relax, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. březen až úterý 8. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 221 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 9290,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Relax je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Zvíkov A Chaty
★★★
👍👍👍👍
 
 • 540 Kč

Detail

3.8/5 Skvělé (21 hodnocení)
Dovolená Česká republika na jaře 2022 v resortu Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Zvíkov A Chaty od Invie v délce 2 dní - 1 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 1. března do středa 2. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 221 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 540,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 794 nalezených

Dovolenou Česká republika 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kypr jarní dovolená, Maďarsko jarní dovolená, Madeira jarní dovolená nebo například dovolenou Maledivy jarní dovolená? Další možností je třeba Malta jarní dovolená.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle kvality: např Česká republika levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Česká republika nebo sekci dovolená s dětmi.