Polopenze|Plná penze|Luxusní dovolená|Last Minute|Dovolená

Ubytování v ČR    >    

Ubytování Jeseníky - Jeseníky 2021 / 2022

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Jeseníky. Volné termíny ubytování: chaty a chalupy, apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a pobyty v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

Ubytování Jeseníky 2021 / 2022 podle termínu

Kamzík
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Lednička
 • Půjčovna kol
 • Silnice kolem hotelu
 • Vnitřní bazén
 • Volejbal
 
 • 6 420 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (95 hodnocení)

Nejnovější recenze: naprostá spokojenost, řadíme mezi velmi podařený výběr.

Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Jeseníky, v místě Karlov pod Pradědem v 3hvězdičkovém ubytování Kamzík, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 29. říjen až středa 3. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6420,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Kamzík je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Kur Bezruč
★★★
 • Bezbariérový přístup
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Lednička
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • TV
 
 • 13 390 Kč

Detail

Nejnovější recenze: skvělý pobyt, skvělý přístup personálu jak obsluhujícího tak lázeňského

Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Jeseníky, v místě Jeseník v 3hvězdičkovém ubytování Kur Bezruč od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 29. října do čtvrtek 4. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 13390,- Kč.
Moravice
★★★
👍👍👍👍
 
 • 1 700 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (8 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Moravice, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 29. říjen až neděle 31. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 1700,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Moravice je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Penzion Mia
★★
👍👍👍👍👍
 • Dětské hřiště
 • Kuchyňský kout
 • Lednička
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 800 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (6 hodnocení)

Nejnovější recenze: Ubytování super, cena super, vše dle předpokladů. Pouze už nebyla k dispozici inzerovaná postýlka pro děti do 2 let.

Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Jeseníky, v místě Dolní Moravice v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Mia od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 29. října do neděle 31. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
V Gruntě
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 540 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (157 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Jeseníky v ?hvězdičkovém ubytování V Gruntě, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 29. říjen až neděle 31. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 1540,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení V Gruntě je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Vincent
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 980 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (8 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Vincent od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 29. října do neděle 31. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 980,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Areál Skiland
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 660 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (16 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Jeseníky v ?hvězdičkovém ubytování Areál Skiland, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. říjen až pondělí 1. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, aktuálně v ceně 1660,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Areál Skiland je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Cyklohotel Starý Mlýn
★★★
 
 • 1 600 Kč

Detail

Dovolená Jeseníky levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Cyklohotel Starý Mlýn s délkou 3 dní, v termínu 30. říjen 2021 až 1. listopad 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 1600 Kč.
Diana
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 990 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (101 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Diana, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. říjen až úterý 2. listopad je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, aktuálně v ceně 3990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování po ČR v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v ČR. Recenze ubytovacího zařízení Diana je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Eliška
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 14 870 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená Česká republika na podzim 2021 v resortu Jeseníky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Eliška od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 30. října do sobota 6. listopadu s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v ČR. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu po ČR. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální online ceně 14870,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 2010 nalezených

Dovolenou Jeseníky 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v ČR. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy po ČR vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z po ČR vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v ČR vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v ČR si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v ČR z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Rakousko 2021, dovolenou Řecko 2021, dovolenou Slovensko 2021/2022 nebo například dovolenou Slovinsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Spojené arabské emiráty.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v ČR může být třeba doprava. Na dovolenou po ČR 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v ČR si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v ČR můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v ČR pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Jeseníky nebo sekci dovolená s dětmi.