Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Jižní Čechy - největší výběr dovolené 2020 / 2021. ☀️ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Jižní Čechy - Jižní Čechy 2020 / 2021

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Jižní Čechy - Ubytování podle termínu

Hotel Lucia
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Lucia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 31. březen až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2490,- Kč.
 
Hotel Leonardo
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Leonardo, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6000,- Kč.
 
Hotel Lucia
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lucia, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu středa 1. duben až čtvrtek 9. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 6240,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 674,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pátek 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 834,- Kč.
 
Hotel Panská
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Panská, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. duben až pondělí 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3260,- Kč.
 
Hotel Zlatá Hvězda
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zlatá Hvězda, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 3. duben až neděle 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 2590,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Chalupa Sudoměřice
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Chalupa Sudoměřice, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 4. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 821,- Kč.
 
Hotel Knížecí Cesta - Apartmány
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Knížecí Cesta - Apartmány, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu pondělí 6. duben až úterý 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 674,- Kč.
 
Zvíkov Hotel - Zvíkovské Podhradí
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Zvíkov Hotel - Zvíkovské Podhradí, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 8. duben až sobota 11. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2570,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Tenis
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 180 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Jižní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal