Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Jižní Čechy. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Jižní Čechy - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Jižní Čechy podle termínu

Frankův Dvůr
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Frankův Dvůr, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až úterý 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 2490,- Kč.
 
Hotel Alf
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alf, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až čtvrtek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2880,- Kč.
 
Hotel Leonardo
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Leonardo, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9600,- Kč.
 
Hotel Zlatá Hvězda Třeboň
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zlatá Hvězda Třeboň, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11374,- Kč.
 
Hotel Zlatá Hvězda Třeboň
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zlatá Hvězda Třeboň, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až pátek 12. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7150,- Kč.
 
Penzion Bejčkův Mlýn
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Bejčkův Mlýn, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až úterý 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1580,- Kč.
 
Zlatá Hvězda: Wellness Pobyt S Konopím 3 Noci
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zlatá Hvězda: Wellness Pobyt S Konopím 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až středa 10. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 5290,- Kč.
 
Hotel Alf
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alf, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až neděle 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4320,- Kč.
 
Hotel Alf
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alf, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 4350,- Kč.
 
Hotel Leonardo
Dovolená Česká republika v létě 2020 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Leonardo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. červen až pondělí 15. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8400,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1961 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jižní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal