Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Jižní Čechy. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Jižní Čechy

Vyhledávání zájezdů

Jižní Čechy podle termínu

Boutique Hotel Romatick
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Romatick, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 17. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7350,- Kč.
 
Hotel Galerie
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Galerie, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 17. leden až čtvrtek 21. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3895,- Kč.
 
Hotel Záviš Z Falkenštejna
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Záviš Z Falkenštejna, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 17. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 6700,- Kč.
 
Hotel Zlatá Hvězda
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zlatá Hvězda, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 17. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 8690,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Zlatá Hvězda: Lázeňský Pobyt 6 Nocí
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zlatá Hvězda: Lázeňský Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 17. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 9230,- Kč.
 
Hotel Lucia
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lucia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až středa 20. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2050,- Kč.
 
Hotel U Martina -Balíček Valentynský Pobyt
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Martina -Balíček Valentynský Pobyt, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až středa 20. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1562,- Kč.
 
Hotel Zlatá Hvězda
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zlatá Hvězda, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až neděle 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 8690,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Zvíkov
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Zvíkov, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5420,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Tenis
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 
Nová Bystřice - Amenity Resort Česká Kanada
Dovolená Česká republika v zimě 2021 v lokalitě Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nová Bystřice - Amenity Resort Česká Kanada, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6370,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2002 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Nejoblíbenější nabídky

Jižní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal