Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Jižní Čechy. ☀️ Volné termíny ubytování: chaty a chalupy, apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a pobyty v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

Ráj ubytování    >    

Ubytování Jižní Čechy - Jižní Čechy 2021

Vyhledávání zájezdů

Ubytování Jižní Čechy 2021 podle termínu

Hotel Galerie
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Třeboň v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Galerie, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až pondělí 19. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3895,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.
 
Hotel Leonardo
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Leonardo, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8100,- Kč.
 
Hotel Leonardo
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Leonardo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 9450,- CZK.
 
Hotel Panská
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Bechyně v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Panská, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 18. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3140,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.
 
Hotel U Kapličky
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Písek v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kapličky, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8295,- CZK.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Dětské hřiště, Tenis, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna.
 
Hotel U Kapličky
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Písek v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kapličky, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6300,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Dětské hřiště, Tenis, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna.
 
Hotel U Kapličky
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Písek v 3hvězdičkovém ubytování Hotel U Kapličky, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 7110,- CZK.

Vybavení hotelu: TV, Lednička, Dětské hřiště, Tenis, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna.
 
Hotel Zlatá Hvězda
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Třeboň v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Zlatá Hvězda, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8690,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: TV, Minibar, Bar, Fitness, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Frankův Dvůr
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Jindřichův Hradec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Frankův Dvůr, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 8070,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Dětské hřiště, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od sjezdovky: 19 km.
 
Frankův Dvůr
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Jižní Čechy, v místě Jindřichův Hradec v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Frankův Dvůr, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. duben až pátek 23. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 9415,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Dětské hřiště, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od sjezdovky: 19 km.
 

Zobrazeno 1-10 z 1851 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInvia

Nejoblíbenější nabídky

Jižní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInvia