Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Jižní Čechy - největší výběr dovolené 2020 / 2021. ☀️ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Jižní Čechy - Jižní Čechy 2020 / 2021

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Jižní Čechy - Ubytování podle termínu

Penzion Prelát
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion Prelát, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. leden až pondělí 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3060,- Kč.
 
Hotel Záviš Z Falkenštejna
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Záviš Z Falkenštejna, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 24. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1600,- Kč.
 
Hotel Panská
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Panská, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až středa 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 3080,- Kč.
 
Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 25. leden až středa 29. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4390,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Panská
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Panská, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 31. leden až neděle 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 1540,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel České Budějovice
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Clarion Congress Hotel České Budějovice, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 5. únor až neděle 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3980,- Kč.
 
Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 5. únor až neděle 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4390,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Concertino
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Concertino, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 6. únor až čtvrtek 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7110,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Concertino Zlatá Husa - Jindřichův Hradec, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 10. únor až pátek 14. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4390,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Lucia
Dovolená Česká republika 2020 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Lucia, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 11. únor až čtvrtek 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1660,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 180 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Jižní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal