Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Jižní Čechy - největší výběr dovolené 2019/2020. ✅ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Jižní Čechy - Jižní Čechy 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Jižní Čechy - Ubytování podle termínu

Hotel Svět
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Svět, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 19. srpen až sobota 24. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4640,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Golf
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Penzion Černická Obora Bechyně
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Černická Obora Bechyně, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 25. srpen až neděle 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, cyklistické levně v aktuální ceně 5180,- Kč.
 
Hotel Záviš Z Falkenštejna
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Záviš Z Falkenštejna, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 29. srpen až neděle 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2850,- Kč.
 
Hotel Záviš Z Falknštejna
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Záviš Z Falknštejna, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 30. srpen až neděle 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1890,- Kč.
 • Minibar
 • Dětský koutek
 • Golf
 • Klidná lokalita
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 
Penzion Thallerův Dům
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Penzion Thallerův Dům, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 30. srpen až pátek 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4053,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 
Zlatá Hvězda
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zlatá Hvězda, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 30. srpen až neděle 1. září, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3610,- Kč.
 
Penzion Černická Obora Bechyně
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Černická Obora Bechyně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 31. srpen až úterý 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, golfové, cyklistické levně v aktuální ceně 2120,- Kč.
 
Zvíkovské Podhradí - Hotel Zvíkov
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Zvíkovské Podhradí - Hotel Zvíkov, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 1. září až úterý 3. září, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 1875,- Kč.
 
Apartmány Harmonie
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Apartmány Harmonie, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. září až pátek 6. září, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1534,- Kč.
 
Hotel Panská
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Panská, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. září až čtvrtek 5. září, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4750,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 180 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jižní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal