Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Jižní Morava. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Jižní Morava - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Jižní Morava podle termínu

Lázeňský & Wellness Hotel Niva
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský & Wellness Hotel Niva, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až středa 12. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 10200,- Kč.
 
Lázeňský & Wellness Hotel Niva
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský & Wellness Hotel Niva, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, cyklistické levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 13600,- Kč.
 
Alexandria
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alexandria, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až neděle 9. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9165,- Kč.
 
Alpská Růže
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpská Růže, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 22882,- Kč.
 
Alpská Růže
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpská Růže, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17325,- Kč.
 
Dům B. Smetany
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dům B. Smetany, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 18305,- Kč.
 
Hotel Alexandria
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Hotel Alexandria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 19425,- Kč.
 
Hotel Alexandria
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Hotel Alexandria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 17430,- Kč.
 
Hotel Alexandria
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Hotel Alexandria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 19250,- Kč.
 
Hotel Alexandria
Dovolená Česká republika v létě o prázdninách 2020 v lokalitě Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Hotel Alexandria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 6. srpen až čtvrtek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 15785,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 4952 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Jižní Morava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal