Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Jižní Morava. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Jižní Morava - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Jižní Morava podle termínu

Lázeňský Hotel Miramare: Komplexní Kúra 7 Nocí
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Miramare: Komplexní Kúra 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 24. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13650,- Kč.
 
Vila Antoaneta: Wellness Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Antoaneta: Wellness Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 24. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12180,- Kč.
 
Wellness Hotel Pohoda
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Pohoda, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 24. listopad až pátek 27. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5920,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bowling
 • Půjčovna kol
 
Boutique Hotel Radun
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Boutique Hotel Radun, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 25. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 6970,- Kč.
 
Dům B. Smetany
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dům B. Smetany, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 25. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13545,- Kč.
 
Hotel Amande
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Amande, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 25. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodn levně, v aktuální ceně 6982,- Kč.
 
Hotel Radějov
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Radějov, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 25. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3120,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Antoaneta
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Antoaneta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 25. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11900,- Kč.
 
Morava
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Morava, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 25. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13685,- Kč.
 
Palace (Lázně Luhačovice)
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palace (Lázně Luhačovice), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 25. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15890,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3010 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Jižní Morava podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal