Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek ✅ Kempy Česká republika - levná dovolená ve stanech, bungalovech, chatkách nebo karavanech nejen pro rodiny s dětmi.

RajUbytovani.cz    >    

Kempy Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Česká republika s ubytováním v kempech

PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 15. květen až neděle 19. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 740,- Kč.
 
PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 12. srpen až pondělí 19. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 142 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 1575,- Kč.
 
PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 29. září až čtvrtek 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 190 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 740,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal