Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek ✅ Kempy Česká republika - levná dovolená ve stanech, bungalovech, chatkách nebo karavanech nejen pro rodiny s dětmi.

RajUbytovani.cz    >    

Kempy Česká republika

Vyhledávání zájezdů

Česká republika s ubytováním v kempech

Hradec Králové - Kemp Stříbrný Rybník
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hradec Králové - Kemp Stříbrný Rybník, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 5. červenec až pátek 12. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, vodácké, cyklistické levně v aktuální ceně 2488,- Kč.
 
Hradec Králové - Kemp Stříbrný Rybník
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hradec Králové - Kemp Stříbrný Rybník, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 22. červenec až pondělí 29. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, vodácké, cyklistické levně v aktuální ceně 2488,- Kč.
 
Koloděje - Kemp Prima
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Čechy v hvězdičkovém ubytování Koloděje - Kemp Prima, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 24. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 1267,- Kč.
 
PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 13. srpen až úterý 20. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 1575,- Kč.
 
Hradec Králové - Kemp Stříbrný Rybník
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hradec Králové - Kemp Stříbrný Rybník, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 18. srpen až neděle 25. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, vodácké, cyklistické levně v aktuální ceně 2155,- Kč.
 
Kemp Výr (Mobilní Domy), Znojmo, Česká Republika
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Kemp Výr (Mobilní Domy), Znojmo, Česká Republika, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 26. srpen až pátek 30. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 998,- Kč.
 
Hradec Králové - Kemp Stříbrný Rybník
Dovolená Česká republika 2019 - Východní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hradec Králové - Kemp Stříbrný Rybník, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 26. srpen až pondělí 2. září, s dopravou vlastní - například autem, za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, vodácké, cyklistické levně v aktuální ceně 2060,- Kč.
 
Kemp Výr (Mobilní Domy), Znojmo, Česká Republika
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Kemp Výr (Mobilní Domy), Znojmo, Česká Republika, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 11. září až neděle 15. září, s dopravou vlastní - například autem, za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 1098,- Kč.
 
PRAHA - Camping SOKOL
Dovolená Česká republika 2019 - Praha a okolí v hvězdičkovém ubytování PRAHA - Camping SOKOL, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 28. říjen až pátek 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 123 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 740,- Kč.
 

Zobrazeno 1-9 z 9 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal