Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Krkonoše. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Krkonoše - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Krkonoše podle termínu

Dvorská Bouda
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krkonoše v hvězdičkovém ubytování Dvorská Bouda, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2975,- Kč.
 
Dvorská Bouda
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krkonoše v hvězdičkovém ubytování Dvorská Bouda, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až pondělí 30. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1485,- Kč.
 
Hotel VZ Bedřichov
Dovolená Krkonoše levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel VZ Bedřichov s délkou 3 dní, v termínu 27. listopad 2020 až 29. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1920 Kč.
 
Parkhotel Harrachov
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krkonoše v hvězdičkovém ubytování Parkhotel Harrachov, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2130,- Kč.
 
Pec Pod Sněžkou - Aparthotel Svatý Vavřinec
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pec Pod Sněžkou - Aparthotel Svatý Vavřinec, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo levně, v aktuální ceně 3200,- Kč.
 
Dvorská Bouda
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krkonoše v hvězdičkovém ubytování Dvorská Bouda, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2780,- Kč.
 
Hotel Tři Růže
Dovolená Krkonoše levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Tři Růže s délkou 3 dní, v termínu 28. listopad 2020 až 30. listopad 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1780 Kč.
 
Hotel Vz Bedřichov
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krkonoše v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Vz Bedřichov, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6410,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Tenis
 • Volejbal
 • Tobogány
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Bowling
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Penzion Vápenka
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krkonoše v hvězdičkovém ubytování Penzion Vápenka, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1485,- Kč.
 
Pytloun Wellness Hotel Harrachov
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krkonoše v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Harrachov, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5675,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2324 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Krkonoše podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal