Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Krušné Hory - největší výběr dovolené 2019/2020. ✅ Nabízíme levně apartmány, bungalovy, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Krušné Hory - Krušné Hory 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Krušné Hory - Ubytování podle termínu

Mariánská - Chata Matfyz
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Matfyz, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 24. říjen až čtvrtek 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1260,- Kč.
 
Mariánská - Chata Matfyz
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Matfyz, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1300,- Kč.
 
Mariánská - Chata Matfyz
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Matfyz, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. listopad až čtvrtek 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1540,- Kč.
 
Mariánská - Chata Aninka
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Aninka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 16. listopad až sobota 23. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 2940,- Kč.
 
Horní Blatná - Penzion Bohemia
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Horní Blatná - Penzion Bohemia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 17. listopad až neděle 24. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, trekkingové, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 3255,- Kč.
 
Mariánská - Chata Na Sluníčku
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Na Sluníčku, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 18. listopad až pondělí 25. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1260,- Kč.
 
Horní Blatná - Penzion Bohemia
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Horní Blatná - Penzion Bohemia, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 26. listopad až čtvrtek 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 34 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, trekkingové, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 1090,- Kč.
 
Horní Blatná - Penzion Bohemia
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Horní Blatná - Penzion Bohemia, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 29. listopad až neděle 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, trekkingové, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 1090,- Kč.
 
Horní Blatná - Penzion Bohemia
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Horní Blatná - Penzion Bohemia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 3. prosinec až pátek 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, trekkingové, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 1635,- Kč.
 
Mariánská - Chata Matfyz
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Matfyz, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 4. prosinec až středa 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1540,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Krušné Hory podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal