Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Krušné Hory. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Krušné Hory - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Krušné Hory podle termínu

Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt , s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 3810,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Astoria
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Astoria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 10010,- Kč.
 
Lázeňský Hotel Astoria
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Hotel Astoria, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně, v aktuální ceně 5070,- Kč.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 10800,- Kč.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7510,- Kč.
 
Rekreační Středisko Bernov
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Rekreační Středisko Bernov, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 360,- Kč.
 
Rekreační Středisko Bernov
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Rekreační Středisko Bernov, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 900,- Kč.
 
Rekreační Středisko Bernov
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Rekreační Středisko Bernov, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 540,- Kč.
 
Rekreační Středisko Bernov
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Rekreační Středisko Bernov, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 720,- Kč.
 
Boží Dar - Apartmány Stein
Dovolená Česká republika v zimě 2020 v lokalitě Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Boží Dar - Apartmány Stein, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně, v aktuální ceně 930,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2622 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Nejoblíbenější nabídky

Krušné Hory podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal