Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Krušné Hory. ☀️ Volné termíny ubytování. Apartmány, hotely, lázně, penziony a pobyty s ubytováním v soukromí levně. Last Minute nabídky dovolené.

RajUbytovani.cz    >    

Ubytování Krušné Hory - volné termíny

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Krušné Hory podle termínu

Jáchymov - Radium Palace
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Radium Palace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis levně, v aktuální ceně 10570,- Kč.
 
Jáchymov - Radium Palace
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Radium Palace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, trekkingové, cyklis, v aktuální ceně 17430,- Kč.
 
Penzion Berghof
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Berghof, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1470,- Kč.
 
Penzion Berghof
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Berghof, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až úterý 29. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1960,- Kč.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3732,- Kč.
 
Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pytloun Wellness Hotel Hasištejn: Rekreační Pobyt , s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až středa 30. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 5175,- Kč.
 
Rekreační Středisko Bernov
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Rekreační Středisko Bernov, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až úterý 29. září, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 720,- Kč.
 
Rekreační Středisko Bernov
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Rekreační Středisko Bernov, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 25. září až pátek 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1260,- Kč.
 
B&b Hotel Ochsendorf
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování B&b Hotel Ochsendorf, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až středa 30. září, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 2360,- Kč.
 
Hotel Pytloun Wellness Hasištejn
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pytloun Wellness Hasištejn, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až úterý 29. září, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2483,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2736 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Krušné Hory podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal