Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj
www.RájUbytování.cz    >    

Ubytování Krušné Hory a okolí

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Krušné Hory 2018

U Sněhuláka Boží Dar
Dovolená Česká republika 2018 - Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování U Sněhuláka Boží Dar, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 31. květen až čtvrtek 7. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 
Mariánská - Chata Na Sluníčku
Dovolená Česká republika 2018 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Na Sluníčku, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. červen až pátek 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1050,- Kč.
 
Mariánská
Dovolená Česká republika 2018 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. červen až neděle 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 299,- Kč.
 
Mariánská - Chata Matfyz
Dovolená Česká republika 2018 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Mariánská - Chata Matfyz, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. červen až pátek 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lyžařské, trekkingové, cyklis levně v aktuální ceně 1260,- Kč.
 
Hotel Praha
Dovolená Česká republika 2018 - Krušné Hory v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Praha, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 6. červen až středa 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7280,- Kč.
 
Ostrov - Relaxační Wellness Pobyt
Dovolená Česká republika 2018 - Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ostrov - Relaxační Wellness Pobyt, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. červen až sobota 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3780,- Kč.
 
Ostrov - Romantický Wellness Pobyt
Dovolená Česká republika 2018 - Krušné Hory v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ostrov - Romantický Wellness Pobyt, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. červen až sobota 9. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6763,- Kč.
 
Hotel*** Star 4,5 - Loučná Pod Klínovcem
Dovolená Česká republika 2018 - Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Hotel*** Star 4,5 - Loučná Pod Klínovcem, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 7. červen až čtvrtek 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4900,- Kč.
 
Chata Bublava
Dovolená s ubytováním v lokalitě Krušné hory levně, s neznámým počtem hvězdiček. Chata Bublava s délkou 8 dní, v termínu 9. červen 2018 až 16. červen 2018. Bez stravy, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4760 Kč.
 
Chalupa Háj Pod Klínovcem
Dovolená Česká republika 2018 - Krušné Hory v hvězdičkovém ubytování Chalupa Háj Pod Klínovcem, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 9. červen až sobota 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1633,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 160 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Krušné Hory podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal