Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Moravský kras v květnu. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Moravský kras v měsíci květen. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    
Moravský kras    >    

Moravský kras květen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v květnu - Moravský kras

Zámek Křtiny
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Moravský kras v 3.5hvězdičkovém ubytování Zámek Křtiny, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 17. květen až středa 19. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 238 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1540,- Kč.
 
Zámek Křtiny
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Moravský kras v 3.5hvězdičkovém ubytování Zámek Křtiny, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 19. květen až pátek 21. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 240 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1540,- Kč.
 
Zámek Křtiny
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Moravský kras v 3.5hvězdičkovém ubytování Zámek Křtiny, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 27. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 248 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1540,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Moravský kras podle měsíce odjezdu

Moravský kras All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal