Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Výhodná nabídka ubytování v lokalitě Západní Čechy v květnu. ☀️ Apartmány, hotely, lázně, penziony a ubytování v soukromí levně. Pobyty Západní Čechy v měsíci květen. Dovolená za nejvýhodnější ceny online.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy květen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v květnu - Západní Čechy

Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 7895,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Savoy: Léčebná Kúra Prevence - 7 Nocí
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy: Léčebná Kúra Prevence - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 17073,- Kč.
 
Hotel Savoy: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 14210,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 219 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo, v aktuální ceně 27160,- Kč.
 
Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Jáchymov - Lázeňský Hotel Běhounek, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až neděle 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 220 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, lázeňské, lyžařské, trekkingo, v aktuální ceně 27160,- Kč.
 
Hotel Savoy: Lázně Na Zkoušku Nejen Pro Seniory
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy: Lázně Na Zkoušku Nejen Pro Seniory, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. květen až pondělí 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 12142,- Kč.
 
Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Lehká Léčebná Kúra Relax - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 222 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 13293,- Kč.
 
Hotel Goethe: Relaxační Pobyt - 2 Noci
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Goethe: Relaxační Pobyt - 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 222 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4680,- Kč.
 
Hotel Savoy: Léčebná Kúra Prevence - 7 Nocí
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy: Léčebná Kúra Prevence - 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 222 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské, v aktuální ceně 17073,- Kč.
 
Hotel Savoy: Relaxační Pobyt - 2 Noci
Dovolená Česká republika na jaře 2021 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Savoy: Relaxační Pobyt - 2 Noci, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 5. květen až pátek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 223 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně, v aktuální ceně 4832,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 52 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal