Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v květnu ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci květen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy květen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v květnu - Západní Čechy

Klatovy - Hotel Centrál
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Klatovy - Hotel Centrál, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až úterý 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 172 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně v aktuální ceně 3380,- Kč.
 
Parkhotel Richmond - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Parkhotel Richmond - Karlovy Vary, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 172 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6890,- Kč.
 
Parkhotel Richmond - Karlovy Vary
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Parkhotel Richmond - Karlovy Vary, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 3. květen až neděle 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 173 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 4. květen až čtvrtek 7. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 174 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4600,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Klidná lokalita
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
 
Karlovy Vary - Hotel Lafonte
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Karlovy Vary - Hotel Lafonte, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 6. květen až pátek 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 176 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, cyklistické levně v aktuální ceně 3470,- Kč.
 
Pacifik Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Pacifik Ensana Health Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 9. květen až sobota 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 179 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 24500,- Kč.
 
Orea Spa Hotel San Remo - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Spa Hotel San Remo - Mariánské Lázně, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 11. květen až pátek 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 20 % v aktuální ceně 8570,- Kč.
 
Lázeňské Penziony - Konstantinovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňské Penziony - Konstantinovy Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 11. květen až čtvrtek 14. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 181 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4350,- Kč.
 
Olympia - Mariánské Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Olympia - Mariánské Lázně, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 12. květen až neděle 17. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 182 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12730,- Kč.
 
Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Františkovy Lázně - Wellness Hotel Bohemia, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 15. květen až neděle 17. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, golfové, cyklistické, vhodné levně se slevou 54 % v aktuální ceně 1373,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 13 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Západní Čechy All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal