Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Západní Čechy s ubytováním v květnu - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Dovolená Západní Čechy v měsíci květen za nejvýhodnější ceny.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy květen

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v květnu - Západní Čechy

Grandhotel Pacifik - Minirelax
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grandhotel Pacifik - Minirelax, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 8. květen až pátek 10. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 260 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6060,- Kč.
 
Imperial (Mariánské Lázně) - Minikúra
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imperial (Mariánské Lázně) - Minikúra, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 8. květen až neděle 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 260 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 11880,- Kč.
 
Spa Hotel Hvězda
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Hvězda, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 19. květen až úterý 21. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 271 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7560,- Kč.
 
Grandhotel Pacifik
Dovolená Česká republika 2019 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grandhotel Pacifik, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 29. květen až sobota 1. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 281 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6540,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal