Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Last minute dovolená v ČR za nejvýhodnější ceny. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 3000 nabídek ✅ RÁJ UBYTOVÁNÍ.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika Last Minute

Vyhledávání zájezdů

Last Minute ubytování Česká republika

Horní Blatná - Penzion Bohemia
Dovolená Česká republika 2019 - Krušné Hory v 3hvězdičkovém ubytování Horní Blatná - Penzion Bohemia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 13. listopad až středa 20. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, trekkingové, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 3255,- Kč.
 
Hotel Fontána
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Morava v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Fontána, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 13. listopad až pátek 15. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1210,- Kč.
 
Hotel Karel Iv.
Dovolená Česká republika 2019 - Český Ráj v hvězdičkovém ubytování Hotel Karel Iv., s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 13. listopad až pátek 15. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2040,- Kč.
 
Hotel Libuše
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Libuše, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 13. listopad až pátek 15. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2690,- Kč.
 
Lázeňský Dům Praha
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Praha, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 13. listopad až středa 20. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8670,- Kč.
 
Orea Resort Devět Skal
Dovolená Česká republika 2019 - Českomoravská Vrchovina v 3hvězdičkovém ubytování Orea Resort Devět Skal, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 13. listopad až sobota 16. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1730,- Kč.
 
Penzion Onyx
Dovolená Česká republika 2019 - Jižní Morava v hvězdičkovém ubytování Penzion Onyx, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 13. listopad až sobota 16. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2520,- Kč.
 
Spa & Wellness Hotel Konopiště
Dovolená Česká republika 2019 - Střední Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa & Wellness Hotel Konopiště, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 13. listopad až pátek 15. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 2850,- Kč.
 
Spa Hotel Lanterna
Dovolená Česká republika 2019 - Beskydy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Spa Hotel Lanterna, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 13. listopad až sobota 16. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 7200,- Kč.
 
Staré Splavy - Rezidence Fami De Luxe Design
Dovolená Česká republika 2019 - Severní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Staré Splavy - Rezidence Fami De Luxe Design, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 13. listopad až středa 20. listopad, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, cyklistické levně v aktuální ceně 3780,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 322 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal