Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Last minute dovolená v ČR za nejvýhodnější ceny. Největší výběr ubytování v celé ČR - přes 38000 nabídek. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ.

RajUbytovani.cz    >    

Česká republika Last Minute

Vyhledávání zájezdů

Last Minute ubytování Česká republika

Hotel Restart
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Český Ráj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Restart, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až středa 23. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 41 %, v aktuální ceně 1230,- Kč.
 
Imperial Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imperial Hotel Ostrava, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až středa 23. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 1940,- Kč.
 
Imperial Hotel Ostrava
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Severní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Imperial Hotel Ostrava, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až úterý 22. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 %, v aktuální ceně 970,- Kč.
 
Orea Spa Hotel Palace Zvon
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Spa Hotel Palace Zvon, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až středa 23. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 3330,- Kč.
 
Hotel Restart
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Český Ráj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Restart, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pátek 25. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 17 %, v aktuální ceně 3448,- Kč.
 
Port: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Severní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Port: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 10836,- Kč.
 
Wellness Hotel Diana: Rekreační Pobyt S Polopenzí
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Jeseníky v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Diana: Rekreační Pobyt S Polopenzí , s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 9660,- Kč.
 
Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pondělí 28. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 9240,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Hotel Aquapalace
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aquapalace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pátek 25. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 9410,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Lázeňský Dům Moravan: Lázeňská Harmonie 4 Noci
Dovolená Česká republika na podzim 2020 v lokalitě Střední Morava v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Moravan: Lázeňská Harmonie 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 21. září až pátek 25. září, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, lázeňské levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 7164,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 25483 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Ubytování na chatách a chalupách

Česká republika podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal