Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Lázeňské pobyty 2018 v lokalitě Východní Čechy - RÁJ UBYTOVÁNÍ. Lázeňské ubytování nejen pro seniory - Východní Čechy.

RajUbytovani.cz    >    
Východní Čechy    >    

Východní Čechy lázně

Vyhledávání zájezdů

Východní Čechy - ubytování v lázních

Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 2. červenec až pondělí 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio v aktuální ceně 12460,- Kč.
 
Lázeňský Dům Veselý
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Veselý, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 20. červenec až pátek 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9340,- Kč.
 
Wellness Hotel Studánka
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Studánka, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 20. červenec až úterý 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5760,- Kč.
 
Lázeňský Dům Veselý
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Veselý, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 3. srpen až pondělí 6. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4630,- Kč.
 
Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 8. srpen až úterý 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 8460,- Kč.
 
Wellness Hotel Studánka
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Wellness Hotel Studánka, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 11. srpen až středa 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 5760,- Kč.
 
Lázeňský Dům Veselý
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Veselý, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 12. srpen až neděle 19. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 9340,- Kč.
 
Lázeňský Dům Veselý
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v 3hvězdičkovém ubytování Lázeňský Dům Veselý, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 14. srpen až pátek 17. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 4630,- Kč.
 
Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 15. srpen až neděle 19. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 5760,- Kč.
 
Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka
Dovolená Česká republika 2018 - Východní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 16. srpen až čtvrtek 23. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické, vhodné pro senio levně v aktuální ceně 3850,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 45 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Východní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal