Jižní Morava
Praha a okolí
Český Ráj

Lázeňské pobyty 2020 / 2021 v lokalitě Západní Čechy. ☀️ RÁJ UBYTOVÁNÍ. Lázeňské ubytování nejen pro seniory - Západní Čechy.

RajUbytovani.cz    >    
Západní Čechy    >    

Západní Čechy lázně

Ubytování na chatách a top nabídky se slevou

Vyhledávání zájezdů

Západní Čechy - ubytování v lázních

Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. únor až neděle 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 3120,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Spa Boutique Hotel Löwenstein
Dovolená Západní Čechy levně, s neznámým počtem hvězdiček. Spa Boutique Hotel Löwenstein s délkou 3 dní, v termínu 28. únor 2020 až 1. březen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3625 Kč.
 
Harvey - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Harvey - Františkovy Lázně, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8790,- Kč.
 
Orea Spa Hotel Bohemia
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Spa Hotel Bohemia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 6. březen až pondělí 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3430,- Kč.
 
Harvey - Františkovy Lázně
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Harvey - Františkovy Lázně, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 10. březen až pátek 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6590,- Kč.
 
Imperial Ensana Health Spa Hotel
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Imperial Ensana Health Spa Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 12. březen až neděle 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 6870,- Kč.
 
Orea Spa Hotel Cristal Palace
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Orea Spa Hotel Cristal Palace, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu sobota 14. březen až pondělí 23. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské v aktuální ceně 16290,- Kč.
 
Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Krakonoš, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 17. březen až sobota 21. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 3480,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Sanatorium Kriváň
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v hvězdičkovém ubytování Sanatorium Kriváň, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 17. březen až pondělí 23. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, lázeňské levně v aktuální ceně 8320,- Kč.
 • Minibar
 • Domácí zvířata povolena
 
Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš
Dovolená Česká republika 2020 - Západní Čechy v 3.5hvězdičkovém ubytování Mariánské Lázně - Hotel Krakonoš, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 18. březen až pátek 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské, golfové, cyklistick levně v aktuální ceně 2875,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 92 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ubytování na chalupách a nabídky se slevou

Západní Čechy podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal